Záhadná místa

Tajemný Hotel Banff Springs v Albertě – Kanada

Hotel Banff Springs v Albertě v Kanadě byl postaven před více než 125 lety kanadskou pacifickou železnicí jako luxusní zastávkový bod pro návštěvníky cestující vlakem. Nenechte se malebným okolím hotelu ošálit. Říká se, že je to jedno z nejtemnějších míst na zemi.

Strašlivé zprávy informují o pozorování nevěsty, která spadla ze schodiště poté, co jí vzplály svatební šaty. Její duch byl vidět na schodech a v tanečních sálech, z nichž mnozí svědci hlásili plameny ze zadní části šatů.

Nejtemnějším příběhem, který místní obyvatelé vyprávějí, je o rodině, která byla vyvražděna v pokoji 873. Dveře do této místnosti byly zazděné, ale rodina, která zde zemřela, je v této místnosti dodnes stále vídána. Často i v chodbě mimo pokoj.

Snad nejpopulárnější ze všech zpráv je o bývalém barmanovi, Sam Macauley. Během 60. a 70. let sloužil v hotelu a dodnes je zde spatřován. Rád pomáhá hostům v jejich pokojích, oblečený do uniformy z 60. let. Často zapínání světla a otevírá zamčené dveře. Pokud se pokusíte o rozhovor nebo mu budete chtít dát dýško, Sam zmizí.

Related Articles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button