PARANORMALVaše příběhy

Odporný zvuk řetězů

Nevím, proč se všechny ty děsivé zážitky dějí v noci, ale ani u mě tomu nebylo jinak. Už jsem skoro usínal, ale najednou ve mě hrklo. Z vedlejší místnosti jsem slyšel tiché chrastění řetězu. Ani jsem nedutal a jen jsem tiše poslouchal, zda se mi to jen nezdá. Bydlíme ve starším domě, který nechali původní majitelé postavit na kraji lesa, aby měli klid.

V duchu jsem si říkal, že se mi to tedy jen zdá a nebo někdo (v hodně nevhodnou dobu) prochází kolem našeho domu s něčím, co vydávalo zvuk jako řetěz. Když jsem poslouchal asi tři minuty, tak mi bylo jasné, že ten zvuk vychází přímo z vedlejší místnosti a ne odjinud. Ten odpornej zvuk ani nezesiloval, ale ani nezeslaboval. Bylo to fakt zvláštní.

Neměl jsem odvahu zvednout se, tak jsem stále jen napjatě poslouchal. Náhle se ozvala obrovská rána. Z vedlejší místnosti spadlo něco hodně těžkého. To jsem už popadal telefon a volal tátovi, že v našem domě je zloděj. Jelikož táta nebyl daleko, byl doma do 20 minut. Když přišel, vše ustalo. Žádný řetěz už slyšet nebyl, v domě se také nikdo nenacházel a nenašli jsme ani žádné stopy po neoprávněném vniknutí do domu.

Táta mi namlouval, že se mi to zdálo. Několik týdnů jsem mu to věřil, pak jsem vše ale řekl babičce. To, co mi řekla, mě dost vyděsilo. Když totiž před několika měsíci hlídala náš dům (byli jsme na dovolené a zalévala nám květiny), slyšela to samé. Chrastění řetězů, které se ozývalo z místnosti. Nebyla ale strašpytel jako já a vyhledávala činitele zvuku, nic ale nenašla.

Prostě ten zvuk slyšela z prostředka místnosti. Jelikož babička věří na duchovno a spiritismus, pátrala dále. Její kamarádka jí řekla, že jakmile se ozývá odněkud tento konkrétní zvuk, nevěstí to nic dobrého. Naopak, mohou v tom mít prsty ďábelské síly. Teď je to pár dní, co mě babička varovala, abych si v domě dával pozor na vše podivného.

Samozřejmě jsem to bral s rezervou, ale i tak jsem měl divný pocit. Abych to zkrátil, po pár dnech v našem domě z ničeho nic začalo hořet. Naštěstí se oheň nedostal více než do dvou místností a uhasil se včas. Zajímavé je, že nám hasiči řekli, že požár vzplanul přímo v té místnosti, kde jsem já i babička slyšel ten divný zvuk. Po této události se rodiče z domu chtěli odstěhovat a taky tak udělali. Nyní už tam nebydlíme a doufám, že ten prokletý zvuk už nikdy neuslyším!

Zvuky Řetězů

Related Articles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button