CreepypastaPARANORMALZajímavosti

Sad Satan – Nejzvláštnější hororová hra

Určitě jste si všimli toho velkého boomu ohledně deepwebu za posledních pár dní. Kdo by stále nevěděl, co to ten deepweb je, tak mu to ve zkratce vysvětlím.
Deepweb je jakési internetové podsvětí. Vyskytují se zde obchody se zbraněmi, drogami, lidským masem (doslova), dětskou pornografií, atp.
Pohyb na deepwebu je na vlastní nebezpečí.
Záměrně sem nepíši ani nejmenší nápovědu k tomu, jak se na deepweb dostat.

Zapomeňte na Slendermana, Outlast, Amnesii a podobné hororové hry. Sad Satan je trochu jiný šálek vodky. Ve hře není žádný cíl, příběh, nic podobného. Jde o její atmosféru, ze které vám pukne hlava. Hra nemá nijak nádhernou grafiku, ba naopak. Jde o čistý amatérismus.

Procházíte se jakýmisi chodbami. Celou dobu vás provází naprosto nesnesitelné zvuky, skřeky atd.. To je nepostradatelná část tohoto atmosferického skvostu.

Další nedílnou součástí jsou různé „creepy“ obrázky, které vždy na chvíli probliknou. Sad Satan
 Jak jsem již naznačil, příběh hra nemá. Nad čím je nutné se pozastavit, je probliknutí fotky Jimmyho Savila Margaret Thatcher. Na fotografii drží propagační materiály NSPCC, což je charitativní organizace bojující proti násilí na dětech. Sad SatanV „klidu“ si dále procházíte hrou, ale najednou se ozve něco mnohem horšího, než předchozí zvuky. Jsou to naprosto nesnesitelné, nervy drásající dívčí výkřiky. V tu chvíli jsem okamžitě vypnul reproduktory a s hrůzou hleděl do monitoru. Co mě ale na tom zděsilo nejvíc, bylo, když jsem si přečetl, že výkřiky jsou pravé. Patří dívce, kterou znásilnil autor hry. Sad SatanPokud máte zájem si hru zkusit, tak budete nejspíš zklamáni, protože odkaz na ni je nedostupný. Na YouTube je spousta videí z této hry. Část hry nahrál i nejslavnější uživatel YouTube PewDiePie.

Na deepwebu se dá najít nespočet obskurních videí, fotek a dalších děsů.
Ještě jednou varuji: Pohyb na deepwebu je na vlastní nebezpečí.

Related Articles

18 Comments

   1. a nemůžeš ho poslat nějak bo tak??? Tor mám ale nemůžu to za boha najít jenom o tom čtu recenze atd.. rád bych se podíval na nějaké ty knihi prý tam jsou zakázané co normálně nenajdeš atd..

 1. A to nieje najhoršie… SAD SATAN má dve verzie jednu Originalnu a jednu obyčajnú… Ta originalna je strašna videla som ju u jedneho youtubera boli tam ozajstne policajne obrazky napr zeny s odrezaniu hlavou aj muza,mrtve dieta… Lenze to vycenzuroval lebo tam bolo aj nejake video alebo co to bolo a to ani nepovedal ze vo to je… Su tam zevraj aj ozajstne vykriky z policajnych nahravok jeden bol aj pri to „videu“… A dalsia je ta obycajna ta prva je farebna a ta obycajna čiernobiela … Da sa povedat ze tam subozajstne len zvuky obrazky uz niesu pravdive… Originalna je fakt dost creepy chcela by som to vidiet aj bez cenzury ze co su to za obrazky ale hrat to nebudem to mam strach 😀 🙂

 2. hele nevíte pls jestli když si zahraju tuhle hru tak jestli se něco nestane z počítačem nebo tak něco

 3. hele nevíte pls jestli když si zahraju tuhle hru tak jestli se něco nestane z počítačem nebo tak něco

 4. vím kde se dá sad satan stáhnout je to plně funkční hra… bohužel. kdo by si chtěl vyskoušet terror kontaktujte mě na skypu TheSuchy10

  1. Na skype jsem vás nedohledal. Mohl by jste si mě přidat ? vasek.kukacka1 ? Předěm děkuji.

  2. Nemáš prosím emailovou schránku? Mám velký zájem o plnou necenzurovanou verzi hry Sad Satan, ale nemám skype:(
   Můžeme se domluvit přes email??!
   Napiš sem nebo rovnou na můj email. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button