Duchové a bytostiVyvolávání duchů

3 neobvyklé způsoby jak vyvolávat duchy!

1. Použití pentagramu

K vyvolání démonů někteří lidé používají temné rituály s použitím pentagramu 9 stop velkého.
Jeden pentagram je vytvořen pro vyvolávajícího a druhý pentagram se musí vytvořit pro vyvolávaného démona, který se k pentagramu připoutá.
Vytvoření kruhu a hvězdy je většinou součástí většího rituálu a obvykle se tímto vyvolávají velmi nepředvídatelní démoni a zlí duchové. Takže jen na vaše riziko!

2. Vyvolávání do křišťálové koule

Křišťálovou kouli musí používat silné lidské médium, které bude schopno vidět a slyšet hlas ducha, kterého vyvolá právě přes křišťálovou kouli. Slova ducha poté předá evokerovi.
Obvykle médium promlouvá k duchovi v křišťálové kouli. V jiných případech může být duch umístěn do symbolického obrazu nebo diagramu, ze kterého nemůže vyvolávaný duch uniknout.
Použitím křišťálové koule se očekává, že lidské médium bude schopno vidět ducha a slyšet jeho hlas a předá slova evokerovi. Obvykle médium mluví o duchu. V jiných případech může být duch umístěn v symbolickém obrazu nebo vykreslující do schématu, ze kterého nemůže uniknout bez povolení kouzelníka.

3. Vyvolání čarodějnice pomoci zrcadla

Začněte v dobře osvětlené místnosti. Zapalte několik svíček a zhasněte světla. Jakmile máte ze svíček dostatek vosku, pošplíchejte zrcadlo voskem. Potom naneste sůl kolem zrcadla a na sebe. Rozestavte svíčky kolem sebe a hlavně buďte velmi klidní.
Jakmile je vosk zaschlý, vezměte nůž a vyrežte do vosku typ ducha, kterého chcete přivolat. Nakonec si vezměte nůž, nařízněte si prst a rozmažte po zrcadle trochu své krve.
Potom začněte odříkávat: „Čarodějnice cestující časem, potřebujeme tvou pomoc, ach přichází tvůj duch.

Related Articles

6 Comments

  1. Zdravím všechny příznivce paranormálu ! Tak jsem zase jednou narazil na vcelku sympatické stránky – jejim tvůrcům za ně dík !Jen chci podotknout . že používání pentagramů je ze své podstaty pokřivená zvrácenost , která už dopředu vylučuje čestné setkání – kdo není ochoten jednání čestně začít , nezasluhuje čestné pokračovámí !!! pavel egrel

  2. Zdravím všechny příznivce paranormálu .Po nějaké době jsem zase narazil na sympatické stránky a tímto za ně tvůrcům dík.Ke článku 1. musím podotknout , že používání pentagramů je už ze své podstaty pokřivené a zbabělá zvrácenost ! Kdo nedokáže čestně tváří v tvář jednání začít , nezaslouží si čestné pokračování !!!

  3. Ach jo. Asi se budu držet babiččina moudra. Sám se ozve. Tomu věřím více než křištálové kouli. Ani na ni nemám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button