Andělé jsou všude kolem nás

První myšlenka, že nás hlídají, andělé, vznikla, z tak vážných situací, jako jsou například vážná nehoda, klinická smrt, záchrana před teroristickým útokem a podobně. Lidé, kteří o těchto situacích mluví, často vzpomínají, že jim pomohli již mrtví příbuzní nebo dokonce děti, které se nikdy nenarodily.

Andělé mezi námi

Tyto bytosti častokrát vídají lidé, kteří se věnují povolání, kde se často setkávají se smrtí – například zdravotnický personál. Dle nich anděl nevypadá přesně tak, jak je známe – jako osoba s křídly, ale kolikrát to může být i normální postava či zvíře na oblaku.

Andělské příběhy

Tři dny v poušti

Teprve tříletá Stephanie byla unesena v Arizoně, když ji matka nechala na pár minut v autě. Když už případ vypadal beznadějně, našel malou holčičku lovec uprostřed arizonské pouště. I navzdory nepříznivým klimatickým podmínkám se dívence vůbec nic nestalo. Lékaři odhadovali, že po třech dnech, které v poušti prožila bude na pokraji smrti. Dívenka má ale vysvětlení toho, proč je v naprostém pořádku. Viděla totiž v poušti malou holčičku, která tam byla celou dobu s ní a neustále ji utěšovala, ať se nebojí a vedla ji z pouště ven. Několik let po této události se Stephanie narodila sestřička Jessica. Stephanie v ní ihned poznala onu dívenku, která ji v poušti zachránila. Byl to její anděl.

Požár letadla

Když měl manželský pár nastoupit do malého letadla, dostal několik varovných signálů. Nedbali na ně a stejně nastoupili. Muž dokonce letadlo pilotoval. Krátce potom, co, vyletěli, se zhoršily podnebné podmínky, letadlo ale zvládlo nouzově přistát. Bohužel, požáru již zabránit nešlo. Muž Terry uvádí, že z plamenů a oblaku kouře ho vyvedla průsvitná ruka, kterou viděla i jeho manželka. V okolí samozřejmě žádný člověk nebyl a manželé se museli nějak dostat k lidem pro pomoc. Dostali se do nemocnice, bohužel žena Natanielle na krátkou chvíli prožila klinickou smrt. Viděla svou babičku a svého ještě nenarozeného syna Nathaniela. Naštěstí ještě nebyl její čas a pár se z tohoto „prokletí“ dostal.

7 komentářů: „Andělé jsou všude kolem nás

 • 7. 11. 2018 (19:25)
  Permalink

  Bible není slovo boží protože skutečný Bůh nemá náboženství církve knihy kostely to mají jen lidé a to samé může říct muslim o koránu i muslim že je to slovo Boží ale tvrzení že je nějaká kniha od Boha je tvrzení naivního či fanatického člověka navíc jsou tam pěkný nesmysly např. v Bibli se píše že se andělé množili pařili s lidmi ale to je blbost protože anděl je duchovní entita ta pravděpodobně ani neexistuje a nebo by logicky neměla fungovat v materiálním fyzikálním světě natož ho vnímat bez fyzických smyslů ale co je největší nesmysl je to že andělé měli děti s lidmi jenže andělé duchovní entita nemá DNA nemá pohlavní orgány nemá pohlaví ani sperma nemá organická těla takže nemůže mít děti a sex takže je to buď další náboženský biblický nesmysl nebo to museli být mimozemšťané organické hmotné smrtelné bytosti jako my no a mmochodem nemluvě o ještě větších nesmyslech jako je stvoření světa pár tisíc let stará země plochá placatá země vznik lidstva z incestu dětí od 2 lidí Adama a Evy mluvící keř mluvící had atp atd a Ježíš neumřel jen zkolaboval prostě není první ani poslední kdo se po 3 dnech ( nebo i víc ) probudil k životu po své smrti telo prostě přejde do jiné režimu něco jako hibernace a proto se občas stává že se někdo probudí po 3 až 4 dnech např v márnici nebo rakvi…..náboženství lže je plně nesmyslů stejně jako Bible která je i mekolirket upravená,skutečný Bůh nemá náboženství církve knihy kostely a ano v Bibli se píše o pár tisíc let staré zemi i placaté zemi,země je stará několik miliard let Život je tu několik milionů let to jen lidé civilizace je tu relativně pár tisíc let.

  Reagovat
 • 7. 11. 2018 (19:25)
  Permalink

  Schizofrenik či jinak narušený člověk ( ale většinou to má schizofrenik ) slyší hlasy vidí „duchy“ ale duchové ti nejsou má jen halucinace a nebo lže navíc duchové nemůžou existovat protože jsme produktem těla mozku pokud se poškodí mozek změní se chování myšlení emoce osobnost psychika což je důkaz sám o sobě vědomí je produktem mozku a dnes se dá uměle zásahem do mozku měnit osobnost i chování a stejně jako software byl vytvořený v hardware tak to samé je i s vědomím ale i kdyby duchové existovali je tu mohl dalších otázek například čím jak vidí slyší když nemají fyzické smysly aby mohli vnímat fyzický svět navíc je to v rozporu s tím mozkem a to s tím mozkem jsou ověřená potvrzená vědecká i lékařská fakta.

  Reagovat
 • 7. 11. 2018 (19:27)
  Permalink

  Jo když má někdo poruchu nebo je fanatik tak vidí ledacos a andělé metafyzické entity pravděpodobně neexistují nebo ne tak jak to popisuje náboženství ale tak někdo tvrdí že vidí Ježíše či slyší Ježíše někdo dokonce i to že je převtělený Ježíš tak proč by někdo nemohl tvrdit že vidí anděly ale to že může být narušený to už je vedlejší zvláštní paradox v moderní společnosti Hmm tak ok.

  Reagovat
 • 7. 11. 2018 (19:28)
  Permalink

  Hodně lidí si myslí že duch démon anděl metafyzická entita je mimozemšťan ale není,mimozemšťan je organická smrtelná bytost z masa a krve je to prostě smrtelník jako my jen organismus rostlina zvíře či vyspělé bytosti buď na úrovni člověka nebo ještě víc nebo i primitivnější navíc metafyzická entita nepotřebuje techniku stroje PC skafandr atp atd nebo snad jsme ve vesmíru jediná planeta na které je život organismy či civilizace ?? Nemyslím si.

  Reagovat
 • 7. 11. 2018 (19:29)
  Permalink

  POKUD EXISTUJÍ DUCHOVÉ TAK ČÍM VIDÍ SLYŠÍ KDYŽ NEMAJÍ OČI NATOŽ FYZICKÉ ABY MOHLI VNÍMAT FYZICKÝ SVĚT ČÍM ŠKRÁBOU KDYŽ NEMAJÍ HMOTU ČI HMOTNÉ DRÁPY ČI JAK MŮŽE DUCH SMRDĚT KDYŽ SMRAD JE CHEMIE A JAK VŮBEC MŮŽOU EXISTOVAT KDYŽ JE OVĚŘENÉ A PROKÁZANÉ ŽE JSME PRODUKTEM MOZKU POKUD SE POŠKODÍ MOZEK TAK SE ZMĚNÍ CHOVÁNÍ MYŠLENÍ EMOCE OSOBNOST PSYCHIKA COŽ JE DŮKAZ SÁM O SOBĚ.

  Software byl taky vytvořený v hardware takže i vědomí to může mít stejně,já jsem zažil klinickou smrt viděl jsem prostor podobný vesmíru ve kterým bylo plno tepla světla barev geometrických tvarů a energetické shluky koule žádné náboženské hovadiny tam nebyly.

  Reagovat
 • 7. 11. 2018 (19:30)
  Permalink

  Když jsi schizofrenik nebo bereš drogy nebo jsi naivní dítě tak vidíš ledacos. 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Reagovat
 • 7. 11. 2018 (19:38)
  Permalink

  Andělé démoni atp nejsou takoví jak je popisuje Bible či náboženství jsou to jen obyčejné pro nás nadřízené metafyzické interdimenzionalní a možná i vícerozměrné bytosti někteří jsou negativní někteří pozitivní někteří neutrální jako lidé nevím zda existují ale vím že náboženství lže a překrucuje a špatně vykládá problematiku prostě je to jinak ale mě je to vlastně úplně jedno a samozřejmě člověk může vidět slyšet zažívat ledacos když je nějak narušený to je pravda existence těchto entit nevylučuje existenci poruch.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.