Duchové a bytostiVyvolávání duchů

Jak vyvolat ducha?

Vyvolat ducha není až tak těžké. Spíš je potřeba to dělat s rozumem. A jak na to?

 • 1. Sedněte si všichni do kruhu.
 • 2. Vyberte věc (třeba kuličku), která vám pomůže určit, jestli je v místnosti duch přítomen.
 • 3. Musíte všichni zavřít oči a poté jeden z vás nahlas a jasně vysloví následující formulku: „Duchu Bedřicha Smetany, pokud tu jsi, shoď kuličku z poličky.
 • 4. Všichni naráz otevřete oči. Jestli bude kulička spadená, duch je v místnosti s vámi..

Příliš jednoduché? Možná. Pro pochybovače tu máme něco lepšího!

 • 1. Sežeňte si údaje o mrtvém.
 • 2. Budete potřebovat: svíčku s vysokým knotem
 • 3. S kamarádem zatáhněte záclony, aby byla absolutní tma. Sedněte si na zem.
 • 4. Rozsviťte svíčku a počkejte až začne plát jasný plamen. V místnosti nesmí být průvan.
 • 5. Připravte si na vyvolávaného ducha otázky. Zda je přítomen v místnosti. Zda zemřel přirozenou smrtí. Zda je zlý.
 • 6. Společně 3x za sebou opakujte: „Jane Nepomuku zemřelý v roce 1857, pokud jsi v této místnosti dej nám vědět svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky.
 • 7. Jakmile se plamen pohne, můžete pokládat otázky, na které lze odpovědět ANO/NE. Duchovi přikažte, aby při odpovědi ANO prudce pohnul plamenem svíčky. Otázku opakujte opět 3x.
 • 8. Pokud nechcete problémy, ducha MUSÍTE odvolat formulkou: „Odvolávám vás Jane Nepomuku do říše mrtvých.

Related Articles

29 Comments

 1. To jd kokotini úplne keď chce vidieť ducha otocnte sa do ľavá Alebo stačí keď. Ráno uvidíte svoju mamu goodnight

  1. ma pravdu kdo chce sakra vidět ducha když každý ví že ho hned zabije na tuhle stranku už nikdy nebudu vubec nikdy chodit posilam fak you a naschle vi debilni zasrani narozeni naulici fakani!!!!!

   1. Ty máš dost pokud tomuhle věříš. Žádní duchové nebo démoni nejsou a proto je není možné vyvolat. Pokud jo tak návod znají jen zasvěcení.Ale všechno je to jen výmysl. 😀

 2. Jednou sme byli venku s kamarádkám (kamarády) a vyvolávali sme duchy (venku) a dělali sme to tak že smě si sedli do kruhu a říkali sme to jméno ducha… A moje kamarádka pak měla díru na ledinach a pak jeden kamarád vyhrožoval 😒a já byla malá v ty době bylo mi tak 4😒a teť mi je 8 skoro 9😃a nic se nedeje ale bála sem se😒😒ach ty lidi 😒🙁

 3. Tady někdo nevěří na duchy ale egzistuji a nedělejte si s toho srandu fakt prosím přestaňte s tím není to heské poroste sestru (bráchu) že až budete mrtvý tak ať vás sourozenec vyvolá! A uvidíte jaký to je😒ale prosím fakt to nedělejte tady čtu komenty a není to sranda 😒😠Ale teť fakt kdyby ste si semnou chtěli psát můžete 😃ale jenot tyhle lidi teť dám do řady pod sebe:
  Věří na duchy
  Maj rádi komenty a psaní
  Kouknou se na mě
  Na yutube jmenuji se tam Helenka Burešová
  Daj mi vedet
  Mislim semka
  SOU hodny. A nebudou vyvolávat duchy ale asi už čauky😃😔😊

 4. Tak sem tu zas😃😃😃ale tentokrát píšu dva koment za sebou🙄a taky né nedavadite to když vás někdo promlouvá? Já to Teda nenavydim ale je mi to jedno😃😊😊ale asi tady zadnyho spolužáka nepotkám no to neva😃😊hlavně že mám vás ❤️🧡💛💚💙💜🖤no to tady nebudem komentovat 💜😊to není možný kolik sem už toho napsala teť je 8:59 tak budu psát až tak do dvanácti pokud Teda nebudu mít práci no nevím a znáte výměnu manželek? Já totiš jo🤣a lollipopz asi taky🙄😠😒no neva noo ale já nevím co psat😳vy by ste napsali tak dlouhý coment? Já totis jo😊💜💜tak zase papapa čauky ahojky nazdarek😔

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button