Duchové a bytosti

Jaká temná síla sužuje dům ve Skotsku?

Jednoho dne začaly svobodnou matku s dospívajícím synem sužovat v jejich domě na jihu Skotska nadpřirozené jevy. Vyšetřovatelé, kteří byli k jejich objasnění pozváni, se shodují, že všichni „viděli“ poltergeista. Čeho všeho se stali svědky?

Překvapení i pro policii

Když se v jednu noční hodinu rozezněla policejní linka, na které byla vystrašená žena, policisté si mysleli, že jde o rutinní záležitost. Jaké ale bylo jejich překvapení, když do toho záhadného domu přijeli.

Všechno začalo jednoho srpnového víkendu roku 2016 nenápadným přesunováním věcí z místa na místo. Majitelka domu Catherine a její syn slyšeli také divné zvuky. Situace se neustále stupňovala, proto se Catherine rozhodla zavolat na pomoc policii. Ti se ovšem v domě moc neohřáli, jelikož nikoho jiného než ženu, jejího syna a jejich psa na místě prostě nenašli.

Na druhý den přijali ale policisté zoufalý hovor od ženy znovu a případu se začali věnovat důkladněji. A to se stali svědky paranormálních jevů i tito policisté. Viděli v domě létat kusy oblečení ze strany na stranu, samovolně se otevíraly a zavíraly dveře, světla blikala a předměty měnily svou podobu. Všichni se shodli na tom, že v domě řádí poltergeist, kterého přirovnávali k tomu nejslavnějšímu z britského Enfieldu.

Policisté byli samozřejmě na tuto temnou sílu krátcí a nemohli ženě nijak pomoci i z toho důvodu, že byli sami stejně vyděšení. Stejně dopadli i přivolaní policejní experti. Všichni se shodli, že se rozhodně nejedná o žádný podvod. Catherine se svým synem samozřejmě dům opustili a do domu byl přizván místní farář, který jej vysvětil. Od té doby se rozjelo pátrání po historii domu a začali se sem sjíždět lovci duchů, kteří mají ale všichni něco společného. Všichni jsou z téhle nadpřirozené síly naprosto bezradní, protože se stále nedaří určit co nebo kdo za těmito paranormálními jevy stojí.

Related Articles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button