Opravdové příběhy

Opravdu se stalo? Tajemný muž

Opravdu se stalo? Co myslíte?

Bylo mi asi pět let, když se moji rodiče rozvedli. Moje matka žila v bytě se dvěma ložnicemi. Měl jsem svůj vlastní pokoj, ale rád jsem spal v posteli s ní. Naše dvě ložnice byly na konci chodby, přímo naproti sobě. Náš byt byl v prvním patře a vzpomínám si, že to bylo uprostřed léta. Maminka měla otevřené okno, které bylo přímo za postelí (nad hlavou).

Každopádně jsem se vzbudil uprostřed noci a pamatuji si, že jsem viděl, jak naše kočka sedí ve dveřích u mámina pokoje (dveře byly otevřené a bylo částečně vidět do mého pokoje). Bylo to divné, protože naše kočka byla obrovská mazlivka a byla obvykle v posteli s námi. Chvíli jsem ji sledoval. Vešla do mé ložnice a posadila se. Otočil jsem se ke své matce a vzbudil ji. Za tři až čtyři vteřiny se vzbudila a zeptala se mě, co se děje. Jak jsme se oba podívali zpátky na futra dveří, stál u nich nějaký muž. Stál u mých otevřených dveří a jakoby vycházel z mého pokoje. Pořád nevím, jak se to mé mamce podařilo tak rychle, ale zvedla mě a doslova mě vyhodila ze svého střešního okna. Rychle mě následovala. Začali jsme křičet o pomoc a někdo zavolal 150.

Policie přijela brzo, ale neviděla žádné známky násilného vstupu. Pouze naše přední dveře byly odemčené, což je vedlo k přesvědčení, že ten člověk musel vejít tudy. Divné bylo, že mamka se zapřísáhla, že tu noc tyhle dveře rozhodně zamkla. Asi o týden později umývala kuchyň. Při tom otevřela skříň s ohřívačem vody a našla notebook s různými jmény a kresbami. Stejně tam tak našla ještě rukavice a sáčky. Ten muž se celou dobu schovával u nás v domě a čekal dokud jsme neusnuli.
Doteď mi běhá mráz po zádech když na to pomyslím. Jak se tam dostal? A jak dlouho tam zůstával?

Related Articles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button