Opravdové příběhy

Děsivé záhady z USA, které se vážně staly

Pokud jste milovníci paranormálních jevů, démonů, všeho nevysvětlitelného a prostě duchařiny všeobecně, tak jste tady správně! Přinášíme vám tři nevysvětlitelné případy, které se doopravdy staly – a vy se můžete začít bát.

Texaský duchařský masakr

Jednoho poklidného dne se na policejní stanici v Texasu rozdrnčel zvonek a policisté obdrželi hlášení o násilném útoku mezi kamarády. Na místě opravdu na tyto kluky narazili – patnáctiletý mladík bodl svého kamaráda do břicha a ten útok bohužel nepřežil. Při výslechu se chlapec třepal a pořád jen dokola opakoval, že k činu ho donutil duch „Ouija“, který k němu promlouval skrz tabulku.

Prokletý dům v Indianapolis

V roce 2011 se rodina Latoyi Ammonsové konečně přestěhovala do svého vysněného domu. Kdyby ale věděli, co je tam čeká, raději by se tísnili klidně v malé garsonce. Ihned první noc po nastěhování se začaly dít děsivé věci, které ovšem vnímala pouze Latoya. Divné zvuky, skřípání podlah, blikání světel bylo na denním pořádku. Když ji ale začalo děsit kruté chování dětí, pozvala si Latoya domů experty na paranormální jevy. Ti ihned poznali, že děti jsou posedlé duchy a že dům je doslova přehlcen nadpřirozenými bytostmi. Dům totiž obývalo přes dvě stě démonických duchů. Není divu, že se rodina ihned odstěhovala a do toho domu se již nikdo nikdy nevrátil.

Anneliese Michel – nejznámější dívka posedlá démonem

Psal se rok 1968, kdy se doktoři nemohli shodnout na tom, co mladé dívce vyvolává tak silné psychotické stavy. Pravidelně upadala do bezvědomí či si v křečích prokousla jazyk. Jen ona sama cítila, že je to někdo jiný, kdo jí to provádí, a přitom ji silně utiskuje do postele. Nikdo jí to ale nechtěl věřit, nicméně po dlouhých šesti letech rodiče svolili, aby se na případ podíval Adolf Rodewyk – expert na exorcismus a stejně tak kněz Ernst Alt. Společně provedli vymítací akt, nicméně démon byl tak silný, že dívka následně tuto tíhu nepřežila.

Related Articles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button