Opravdové příběhy

Opravdu se stalo 4 – tajemný dům

Nikdy jsem nebyl ten typ, který by věřil v paranormální věci, i když mě vždycky bavili, ale nikdy jsem si nemyslel, že jsou skutečné … dokud se mi před pár lety nestalo..

V roce 2010 jsme se s mojí rodinou přestěhovali do nového domu. Vzhledem ke všem věcem, které jsem zažil, jsem si dům moc neoblíbil. Přestože to byl hezký dům.

Všechno začalo, když jsem se musel v noci starat o svého bratra, zatímco rodiče chodili do práce. Upřímně řečeno, nepamatuji se, kde byla moje starší sestra. Nepamatuji, že by tady někdy byla.

Nikdy jsem nemohl v noci ve svém pokoji usnout. Musel bych být otočený ke zdi a schovaný pod peřinou. Cítil jsem ve svém pokoji vždy přítomnost NĚČEHO. Něco mě pořád sledovalo. A třásl jsem se zimou. Noc byla vždy nejhorší část dne.

Několik měsíců později jsem znovu cítil tu tajemnou přítomnost. Byl jsem doma sám, zatímco moji rodiče byli na večírku. Měl jsem zapnuté všechny elektrické spotřebiče. Abych byl v klidu. Když jsem seděl u počítače, ucítil jsem najednou mrazení a zase ten pocit, že je něco za mnou. Úplně mě to paralyzovalo. Vůbec nevím, jestli jsem se nemohl hýbat ze strachu nebo to byla opravdu paralýza. Nemohl jsem se otočit. Nemohl jsem se na TO vůbec podívat.

Nevím, co to bylo, ale byl to silný pocit.

Po třech minutách jsem cítil, že to odešelo a konečně jsem se mohl znovu pohybovat. V tu noc jsem pocítil neskutečný strach.

Jednou v noci jsem se díval na několik fotografií na telefonu své mámy.

Byl jsem si jist, že jsem jediný, kdo v naší rodině fotí. Když jsem se na ty fotky díval, našel jsem jednu, u které bych mohl odpřísáhnout, že jsem ji nedělal. Bylo to v kuchyni a v rohu fotky byla dívka s dlouhými rozevřenými vlasy a bílými šaty. Bál jsem se a řekl o tom mojí matce a ona si myslela, že ji jen tak zkouším.

O několik týdnů později maminka odešla do obchodu a řekla mi, že přijedou moji bratranci. Vycházel jsem z koupelny a uviděl, že se klika pohybuje a třese se. Někdo tlačil dveře sem a tam a vypadalo to, že se sem někdo snaží dostat. Díval jsem se na to a přemýšlel, jak se sem někdo pokouší dostat. Používáme je pouze k tomu, abychom se dostali do suterénu a potřebovali byste klíče, abyste otevřeli dveře za tím a dostali k těmto dveřím.

Zeptal jsem se kdo tam je, ale nikdo mi neodpověděl. Pak to přestalo, a tak jsem je otevřel. Nikdo tam nebyl. Myslel jsem, že jsou moji bratranci schovaní za zdí a chtějí mě vyděsit. Tak jsem vstoupil na chodbu a neviděl nikoho. Dveře v suterénu byly otevřené. Rychle jsem dveře zavřel a stále jsem nemohl uvěřit, co se stalo.

Po přestěhování do jiného domu jsem byl na počítači a rozhodl se, že budu ten dům zkoumat.

Našel jsem starý článek, kde bylo uvedeno, že v roce 1800 tam žila mladá dívka, která zemřela pár dní po sňatku. To mě trochu šokovalo. Ta dívka totiž mohla být tou dívkou, kterou jsem tehdy viděl na fotce.

Related Articles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button