Opravdové příběhy

Opravdu se stalo 2 – mrtvá žena ve snu

Žila jsem v domě, který je vzadu za velkým prostorem, kde jsou turistické stezky. Spousta běžců a lidí, kteří chodí na procházky se svými psi.

Každou noc jsem měla strašidelný sen, že do mého pokoje vešla stará dáma a snažila se mě dostat ven. Sen mě probudil a necítila jsem se zrovna nejlíp, takže jsem si dala vodu a vypnula ventilátor, protože tu najednou byla zima. Potom jsem znovu usnula.

Vrátila jsem se zpátky do stejného snu s tou starou paní, která přišla do mého pokoje a klidně říkala: „Musíš teď jít ven.“ Řekla jsem jí, že nikam nejdu, že je příliš chladno. Znovu jsem se probudila a můj ventilátor byl zapnutý. Myslela jsem si, že jsem si jen myslela, že jsem ho vypnula. Tak jsem ho vypla znova a ujistila se, že je opravdu vypnutý.

Tentokrát jsem měla stejně přesný sen, s tou výjimkou, že žena byla mnohem starší a vypadala opravdu vzrušená. Křičela: „Jdi ven! MUSÍŠ jít ven!“ Vstala jsem ve snu a následovala ji na chodbu. Když jsem se dostala na chodbu, nebyla tam a pak jsem se probudila a já jsem vlastně stála na té posrané chodbě. Nikdy předtím jsem ve spánku nechodila. Také můj ventilátor byl zapnutý, když jsem se zase vrátila do mého pokoje..

V tomto okamžiku jsem byla dost mimo, takže jsem si dala něco k jídlu a sledovala pár hodin televizi. Šla jsem zpátky do postele kolem 5 nebo 6 a sen se nevrátil.

Podělaná část toho všeho o pár dní později.. Viděla jsem, že za naším domem jsou policejní auta a když jsem se zeptala mé matky, co se stalo, řekla, že našli starší ženu, o níž před několika dny ohlásili, že je nezvěstná. Musela mít u našeho domu infarkt nebo cévní mozkovou příhodu nebo něco a na cestě našli její tělo. Když jsem potom viděla její fotografii, byla úplně stejná jako žena ve snu.

Related Articles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button