PARANORMALVideo

Zvířata a duchové

Jsem přesvědčená o tom, že zvířata jsou k „jistým věcem“ mnohem vnímavější než my lidé. Jelikož máme většinou všichni za domácí mazlíčky kočky nebo psy, týká se to přímo jich. Na internetu najdete spoustu diskuzí, kde se vyděšení majitelé ptají jiných lidí, zda mohou vidět duchy. A byť je každý příběh odlišný, všechny spojuje jediná věc: jejich mazlíček začne nevysvětlitelně projevovat známky strachu či agrese. Z naprosto neznámého důvodu. Jednou se pes rozštěká někam „do vzduchu“, jiný pes se pro změnu vyhýbá např. koupelně. Zkušeností je opravdu mnoho.

Pokud sledujete televizní kanál Prima ZOOM, možná jste postřehli dokument pod názvem „Zvířata a paranormální jevy“, kde máte v každém dílu možnost poznat příběhy rodin z USA. Nejvíce mě osobně zaujal díl, ve kterém se pes choval neuvěřitelně agresivně, a členové rodiny cítili velice nepříjemné pocity, pokud se nacházeli buďto v blízkosti nebo přímo v podkroví. Přivolaní odborníci chvíli rodinu „sledovali“, stejně jako chování jejich psů. Jeden pes vystřídal druhého, ale stavy byly pořád stejné. Ve finále tuto sílu (myslím, že šlo o dvě bytosti, kdy jedna byla velice silně negativní) „zpacifikovali“, a členové rodiny včetně domácích mazlíčků byli klidnější.

Já osobně s mám jedinou zkušenost, která se týká našeho zesnulého Kavkazského ovčáka. Byl otcem mnoha štěňat z našich odchovů, a fena, kterou „odchoval“, si pravidelně chodí lehat na místo, kde naposledy vydechl. Nicméně všechny příběhy, které znám ze svého okolí, považuji taktéž za pravdivé. Dokonce panuje názor, že kočka dokáže zahnat duchy, protože v některých kulturách byla považována za posvátnou. Je to možné, nicméně já se s tím úplně neztotožňuji, protože zkušenosti s podivným chováním a duchy mají lidé i v souvislosti s kočkami.

Na závěr jedno video ukazující psa, který registruje ducha. Co myslíte? Dá se tomu věřit?

Related Articles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button