VideoZáhadná historieZajímavosti

Promlouvali k nám roku 1977 mimozemšťané?

Máme tuto nahrávku považovat za pouhý vtip, nebo se to vážně stalo? Celá událost se stala roku 1977 v celé Velké Británii. Všechny televizní kanály vypadly a místo toho se tam objevila tato zpráva. Myslíte, že to byl pouze vtip? Nebo toho roku někdo z vesmíru doopravdy promlouval k lidu?

Related Articles

20 Comments

 1. řekl bych že o vtip nejde… to by musel být hodně, hodně chytrý vtipálek aby něco takového udělal… a to o čem ta bytost mluví se opravdu děje… můžeme to v dnešní době pozorovat… jestli lidi nezačnou žít jinak a nepřestanou vkládat důvěru falešným autoritám pak to tady bude opravdu velmi těžké..

  1. myslím si že hackeři to dokážou, kdyby to byl fakt tak by to nebylo jen v británii ale na celym světě nemyslíš ?

   1. Souhlasím s crackie.
    Mimozemšťané rozhodně existují, ale kdyby tenhle televizní vstup udělali mimozemšťané z vesmíru, tak jej udělají na celé planetě – třeba jen v jednom jazyku ale na celé planetě !!!

 2. Prečo to vidím/počujem prvý krát keď sa to stalo v 1977? Ak to bolo skutočné tak to bolo nejak utajované alebo čo?

  1. Je to možná divné, ale po roce 1989 se šíří informace stejně špatně, jako před rokem 1989.
   A navíc večerní zprávy se zajímají právě uplynulým dnem, i kdyby se ten den vůbec nic nestalo, tak se budou zajímat právě uplynulým dnem. Údálost stará, ač velká, je nezajímá.

  2. Pro večerní zprávy je důležitější zpráva o tom, že se zatoulal pes, a to jen proto je to důležité, že se to stále právě dneska a je to horká novinka.

 3. Keby nas chceli varovať tak by to urobili celo svetovo na všetkých televíznych staniciach nemyslíte????

  1. Souhlasím.
   Mimozemšťané to nebyli, protože ti by postupovali chytřeji a varování by vysílali celosvětově.

   Současně je však divné, že po roce 1989 nám televizi nebyla ochotna informovat o jediné události, která se stalo před rokem 1989, jako je třeba právě tento britský televizní vstup z roku 1977.

   Ač mimozemštané nebyli ti, kteří vysílali, tak je jisté, že Británie již v té době byla hodně prohnilá a celý západ, na který jsme se v roce 1989 těšili, byl hodně prohnilý !!!

 4. Ja si myslim ze je jedno jestli je to fake nebo ne … Jde o to co tam ten člověk nebo mimozemstan říká . A hlavně to že má naprostou pravdu…

  1. Přesně! Lépe bych to nenapsal. V televizním vstupu sice nebude mimozemšťan, avšak říká naprostou pravdu a měli by jsme být napozoru, bez ohledu na to, kdo přesně se nás rozhodl varovat.

   Jinak jedná se o britské vysílání, takže to bude vysílání brita pro brity. Brit chce varovat Brity před Britskou vládou, která byla již tehdy prohnilá a je prohnilá dodnes.

 5. Proboha lidi neblázněte 😀 .. nechci vám kazit srandu .. ale taky nechci aby jste žili v omylu – toto je jasný podvrh!

  Důvody proč jsem o tom přesvědčen:

  1: původní obraz má rozměr 3:2 šumění a text ho přesahují – jsou ve formátu 16:9 což je jasný důkaz toho že tyto přidané efekty nejsou původní protože formát 16:9 v roce 1977 určitě neexistoval 😀

  2: text má jinou grafiku a kvalitu než původní obraz

  3: efekt toho šumění je základním Sample effektem ve střihovém programu Sony vegas pro používám ho už dlouho a ten efekt moc dobře znám – a vidím jeho charakteristické rysy.

  4: a i kdyby ten efekt původní byl tak jeho použití je nesmyslné – protože kdyby někdo začal rušit signál projevilo by se to zrněním případně zobrazením jiného (vnějšího) signálu – efekt který je tady použit je pouze simulace chyby synchronizace samotného televizního přijímače – chyba synchronizace řádků a frekvence obnovování obrazu.

  1. Tam není obraz 16:9 protože tam není v podstatě žádný smysluplný obraz, je tam hlas – HLASOVÉ HLÁŠENÍ , HLASOVÁ KOMUNIKACE.

   Obraz 4:3 může snadno při záměrném rušení degradovat na 16:9, protože 4 na druhou je 16 a 3 na druhou je 9. Každopádně obraz tam není vůbec, je tam jenom šum který se občas překrávý s obrazem původního vysílání.

  2. AD bod 2
   Text je tam přidán jako PŘEKLAD PRO ČECHY !!!
   Původně se to vysílalo pro Británii v Británii, takže Britové pochopitelně překlad do češtiny nepotřebovali !!!

  3. AD 4
   Uvědom si sakra, že hackeři či mimozemšťané nevysílali vůbec obraz, ale vysílali jenom zvuk. V podstatě udělali ROZHLASOVÉ VYSÍLÁNÍ pro televizní obrazovky.

  4. Není to žádné podvrh a jen idiot může říct, že je to podvrh. Samozřejmě otázkou zůstává KDO VLASTNĚ VYSÍLAL. Podvrhem může být informace, že vysílali mimozemšťané.
   pro idiota Sanatise:
   Ano, české titulky jsou tam přidány uměle a dodatečně, protože původní vysílání bylo PRO BRITY V ANGLICKÉM JAZYCE !!!

 6. Není to žádné podvrh a jen idiot může říct, že je to podvrh. Samozřejmě otázkou zůstává KDO VLASTNĚ VYSÍLAL. Podvrhem může být informace, že vysílali mimozemšťané.
  pro idiota Sanatise:
  Ano, české titulky jsou tam přidány uměle a dodatečně, protože původní vysílání bylo PRO BRITY V ANGLICKÉM JAZYCE !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button