ObrázkyZajímavosti

Záhadné první přistání na Měsíci

Proč na snímku vlevo není vidět anténa, jako na fotografii vpravo? Říká se, že celé první přistání na Měsíci je podvod, protože prý chtělo USA dohnat SSSR v raketovém průmyslu, tak vymysleli tuto kamufláž. Co myslíte, je na tom něco pravdy? Brzy tomuto případu budeme věnovat obsáhlý samostatný článek.

Přistání na měsíci - záhada

Related Articles

3 Comments

  1. No nevim, ale přijde mi že i ta bílá krabice co drží je každá jiná, takže možná jiný astronaut ? Přece jenom, přistáli tam dva 🙂

  2. Konspirativci všeho druhu spojte se !?!
    Tu anténu kterou nevidíte , tak se nechá snadno vyretušovat a jiné jinakosti proti druhému snímku,aby konspirativní blbci měli o čem psát…!! NASA asi před 6-ti lety dala na net stovky digitalizovaných snímků (zabralo to mnoho měsíců práce překopírovat z negativů tehdejších filmů…!!) z dobývání měsíce Americkými astronauty, včetně mnoha snímků naší Země, která opravdu vypadá jako modrý klenot ve vesmíru !!! Nádhera!!

  3. Ti americký imperialisti… dle mě jde jen o podvod ze strachu, že SSSR bude ve vesmíru na všech dostupných frontách první. Proletáři všech zemí, spojte se!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button