PARANORMALZáhadná historie

Vyslýchali skutečně v Oblasti 51 mimozemšťana?

Area 51: The Alien Interview je dokumentární film publikovaný v roce 1997. Zachycuje údajný výslech mimozemšťana na vojenské základně Spojených států amerických, v Oblasti 51, jehož záznam byl získán od muže jménem Victor.

Victor uvedl, že se v jednom z podzemních hangárů zkoumají mimozemské bytosti. Videonahrávku z Oblasti 51 propašoval. Ze strachu před odhalením své skutečné identity Victor nikdy neprozradil, zda byl zaměstnancem základny, pouze řekl, že „Měl důvod být v Oblasti 51.“ Detaily odmítl prozradit.

26. července 1996 kontaktoval Victor po několika neúspěšných pokusech přesvědčit stanice, aby v televizi odvysílaly jeho video, studio Rocket Pictures, nezávislou společnost distribuující video, se sídlem v Los Angeles. Ředitel společnosti i přes všechny pochybnosti přislíbil po telefonickém rozhovoru natočení dokumentárního filmu založeném na zmíněném videozáznamu. Ještě před natáčení videozáznamu požádal ředitel společnosti o vyjádření nestranné experty a také videozáznam přehrál odborníkovi na UFO, Seanu Davidu Mortonovi.

Odborník Sean David Morton zmínil video 13. března 1997 v pořadu Arta Bella na radiové stanici Coast to Coast AM, čímž první informace o nahrávce pronikly na veřejnost.

Drobný tvor, který zcela odpovídá zažité představě o šedých mimozemšťanech, sedí za stolem v nejvzdálenějším místě od kamery. Podle Victora bylo do Oblasti 51 dopraveno po sestřelení jeho lodi v roce 1989. Je umístěno za sklem, které Victor označil jako bioochranná bariéra“.

Místnost, ve které rozhovor probíhá, je velmi slabě osvětlena, a proto dělá tma z obou osob pouze obtížně rozeznatelné tmavé stíny. Ze stejného důvodu je viditelná pouze hlava mimozemšťana, i když je možné krátce zahlédnout i horní část jeho trupu.

Přibližně v polovině videozáznamu začíná být vetřelec rozrušený a projevují se u něj i silné křeče doprovázené dušením. Zdravotníci přicházejí k mimozemšťanovi na pomoc. V tom momentě video končí.

Samotný dokument zůstává v otázce pravosti záznamu neutrální a nabádá diváky, aby si vytvořili vlastní názor z dostupných informací. Podle ufologů je videozáznam pravý, podle filmařů je ale na záznamu ve skutečnosti loutka.

Čemu nakonec uvěříte je jenom na vás…

Related Articles

5 Comments

  1. Nevím jak ostatní, ale area 51 není žádná mimozemská základna či jak lidé to nazývají. Normálně se tam testují letadla, zbraně atd.. které nesmí vyjet na veřejnost. To je vše. Jinak video mě připadá jako hloupost. 🙂

      1. To je jasné, nikdo se to nedozví, ale to co jsem napsal je z mého pohledu 75% pravda. Když jsem se podíval na Google Street, klasicky jsem zahlédl v té oblasti nějaké letadla na té základně, ale je to opravdu záhadné místo, to přece nepopírám. 😉

    1. Ano. A proto, kdybys tam chtěl vejít, tě zastaví ozbrojené hlídky a řeknou ti, že „tady sice nic není, ale zastřelíme vás, pokud okamžitě neodejdete“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button