PARANORMALVaše příběhy

V tom bytě vážně strašilo

Tak i já jsem se rozhodla Vám napsat. To co Vám píšu, se opravdu stalo, nic z toho není vymyšlené, jsem maminka od dětí a nemám potřebu si něco vymýšlet. Je to cca 13 let zpátky, rozváděli se nám rodiče, my (já se sestrou) zůstaly u maminky a stěhovaly jsme se do stejně velkého bytu, ale na druhém konci města. Ze začátku se nám všem v bytě líbilo, dokud se nezačaly dít opravdu divné věci. Jednou, bylo to před Vánoci, jela maminka na vánoční nákupy a v bytě se děly opravdu ošklivé věci, nikdy na to já, ani sestra, nezapomeneme. Bydlely jsme v panelovém domě v 7. patře a když na nás někdo zvonil, pokaždé jsme vylezly z okna a vždy před tím jsme odtáhly záclonu na jeden konec okna, abychom to okno mohly otevřít, teď proč o tom píšu.

Bylo asi kolem 17. hodiny a někdo zvonil, seděly jsme se sestrou v obýváku a sledovaly jsme televizi. Někdo zazvonil, já odhrnula záclonu, koukla jsem se z okna, ale dole nikdo nebyl. Odešla jsem tedy z pokoje s tím, že chtěl asi někdo otevřít a zvonil, když najednou se ta záclona sama od sebe a to přísahám začala sunout zpět. Prostě se sama od sebe pomalu sunula. Byla jsem v šoku, utíkala jsem do obýváku, ale ségře jsem nic neřekla, jelikož byla ještě malá a já nechtěla, aby se bála. Ve vedlejším pokoji jsme měli psa, ten začal v tu chvíli dost hlasitě štěkat. Dveře do obýváku, které byly přivřené, se otevřely, pes začal ještě víc štěkat a na obývací stěně, kde byly květiny, se začaly listy těch květin hýbat jakoby někdo kolem prošel. Vypnula se televize a varná konev v kuchyni se zapnula. Pejsek se dokonce začal schovávat pod sedačku. V tu ránu jsem dostala šílený strach a zavolal jsem v tu dobu ještě z pevné linky mámě, ať přijede okamžitě domů, že máme hroznej strach a popsala jí, co se děje. Máma byla do 10 minut doma. Tou dobou nám i ze zdi spadl jeden z obrazů za sedačku, nikdo nevěděl proč, ale moje máma v nadpřirozeno též věří, takže si myslela, že v bytě prostě straší. V bytě jsme bydlely asi další 3 roky a opravdu jsme si zvykly na to, že se nám běžně vypíná TV, nebo se zapne konev atd., malá ségra dokonce říkala, že v pokojíčku v noci viděla u postele stát nějakou starou paní. Když jsme se odstěhovaly a s odstupem času na tyhle věci vzpomínaly, tak nám máma řekla, že ten byt jsme měly pronajatý od syna paní, která tam zemřela.

Tento zážitek nám byl zaslán od našeho fanouška. Vy se o svůj zvláštní zážitek můžete také podělit, a to zde.

alphacoders.com
alphacoders.com

Related Articles

One Comment

  1. Věřím,že něco existuje i my se sestrou máme pár příběhů z našeho domu kde jsme zili od narození ale taky si myslím že jsme měli 6 smysl nic neviděli jen slyšely. A moc by mě zajímalo co to bylo a proč?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button