PARANORMALVaše příběhy

To, co se mi stalo, mě vyřídilo

Stalo se to nedávno, byla jsem na procházce se svým ročním synem a mojí švagrovou. Šli jsme cestou kolem židovského hřbitova a mně najednou byla strašlivá zima. Chtělo se mi brečet a utíkat, bála jsem se. Najednou se doslova zatměla obloha a mně stékal po těle studený pot. Můj syn zničeho nic začal hystericky brečet a švagrová byla jako zkamenělá. Pak mnou něco jakoby „prostoupilo“, porazilo mě to na zem a než jsem se vzpamatovala, viděla jsem sama sebe, jak držím kočár se synem a utíkám a švagrová hned za mnou. Po celé této události se zase obloha rozjasnila. Bylo mi nejdřív chvíli zle, ale pak se mi ulevilo. A teď mám pocit, že se mě něco drží, nechce mě to za žádnou cenu pustit. Jsem neustále unavená, vyčerpaná. Bez nálady. Nevím si rady, četla jsem různé diskuze a nikde jsem nic podobného nenašla. Neporadí mi někdo, co to může být? Jsem z toho už vážně unavená.

Related Articles

2 Comments

  1. Pravdepodobne sa na vás napojil duch, ktorý z vás berie energiu…. Je to niečo ako Parazitický duch… Žije z vašej energie..

    1. Taky si myslím že se na cás napojil duch.Dost jsem o tom četla.U nás existují dokonce skupiny které se tímto zabývají.Provádějí určité rituály a žádají entitu aby odešla.Je taky časopis jmenuje se tuším ZÁHADY A TAJEMNO a tam by měly být webovky pro vaši pomoc.Ale myslím že i na internetu můžete takovo skupinu najít a spojit se s nimi.Přeji hodně štěstí.Věřím že všechno dopadne dobře.Ale jednejte.Není to žádná legrace.K.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button