CreepypastaHistorkyPARANORMAL

Strašidelný příběh: V hlavní roli klaun

Máte rádi klauny? Milujete je? Nebo z nich máte až prapodivný pocit? Přečtěte si následující příběh, určitě vás pobaví! Jednoho večera mladá studentka hlídala děti svých sousedů. Jejich rodiče jeli do divadla na druhý konec republiky, potřebovali proto ohlídat své děti. Byla to celkem obyčejná rodina, až na jednu věc, jednu zálibu. Rodiče hlídaných dětí byli posednutí sběratelstvím klaunů nejrůznějších velikostí, typů a tvarů. Dokonce měli jednu místnost vyhraněnou jen a pouze na klauny. Byli po celé místnosti. Někteří klauni byli dokonce v životní velikosti. Dívka, která děti hlídala, musela jít pokaždé přes tuto místnost, když šla za dětmi do pokojíčku. Na klauny už si docela zvykla, jeden ji ale děsil. Byl to klaun sedící v křesle. Měla z něj vážně divný pocit. Dívce se zdálo, že ji onen sedící klaun sleduje, kdykoliv prošla kolem místnosti. Když rodiče dětí byli na půli cesty do divadla, rozhodli se, že zavolají domů, zda je vše v pořádku. Dívka přitakala, že ano, ale optala se na sedícího klauna. Řekla, že jí moc děsí a jestli ho nemůže přikrýt nějakou dekou, aby na něj nemusela koukat.

„O jakém klaunu mluvíš? Nepamatuji si, že bychom nějakého takového klauna, který sedí, měli. Jsi si jistá, že opravdu sedí?‘‘ zeptala se matka nervózně. „ Ano, jsem si jistá, před chvilkou jsem se na něj dívala, proč? Já vím asi bude dost starý, neměla bych s ním raději hýbat. Mohla bych ho tedy něčím zakrýt?‘‘. Matce došlo, že něco není v pořádku, ,„Okamžitě vem děti a vypadněte z domu, utíkejte k sousedům naproti, pustí vás dovnitř, já vám tam hned zavolám!‘‘ dořekla a položila telefon.

facebook.com
facebook.com

Dívka se rozeběhla pro děti, které měly pokoj na druhé straně domu. Když přiběhla do jejich pokojíčku, děti tam nenašla. Hledala po celém domě, děti ale nikde nebyly. Pak si všimla, že klaun, který seděl v křesle, zmizel. Prostě tam nebyl. Dívka okamžitě volala policii, ta přijela do pár minut. Do toho volali dívce rodiče, zda jsou v pořádku. Dívka s pláčem oznámila, že děti nejsou v domě a sedící klaun zmizel také. Matka se rozplakala. Dívka se hned na to od policie dozvěděla, že převlečený klaun byl psychicky nemocný člověk, který utekl z ústavu pro duševně choré. Psychicky nemocný člověk se našel, děti ale ne. Vše popíral, vše zapřel, i když se u něj našel kostým klauna.

Related Articles

One Comment

  1. Dobrý den chtěla jsem se zeptat kdo to píše a jestli je to pravdivé ale jinak moc strašidelné děkuji naschledanou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button