PARANORMALVrazi a psychopati

Fred West – Jeden z nejhorších vrahů Anglie

Dnes budu psát o muži, který se řadí mezi nejhorší vrahy Anglie. Fred West žil v obyčejném domě společně se svou ženou, svými dětmi a s různými podnájemníky. Fred měl velice rád společnost, ale také rád týral, mučil a vraždil. Co dohnalo tohoto muže k zabití 12 nevinných žen a dětí? Jeho zvrácené vraždy šokovaly celý svět.

thetimes.co.uk
thetimes.co.uk

Fred měl šest sourozenců. Jako dítě byl opravdu krásný, měl blonďaté vlasy a modré pronikavé oči. Krása mu však do dospělosti nevydržela. Jeho rodiče byli velmi zvláštní. Otec Walter West údajně sexuálně zneužíval děti. Svých činů nelitoval a nestyděl se za své chování. V jejich rodině byl incest považovaný za něco normálního. Určitě se ptáte, co na to jeho matka. Ta byla stejná jako její manžel Walter. Dalo by se říct, že svého manžela podporovala. Fred byl svým otcem párkrát sexuálně napaden. Od té doby neustále mluvil o sexu. Další věcí, která jejich rodinu zcela odlišovala, byl sexuální styk se zvířaty.

murderpedia.org/
murderpedia.org/

Fred do školy chodil krátce, ve 14 letech školu opustil. Byl nevzdělaný, bylo mu naměřeno IQ pouhých 80.

Fred měl v zálibě motorky. 28. listopadu 1958 měl na motorce nehodu, při které utrpěl frakturu lebky. Jeho rodiče tvrdili, že po nehodě na Freda přicházely záchvaty vzteku, často zcela neopodstatněné.

V 19 letech opustil Fred domov, protože chtěl utéct trestu za sex s 13 letou dívkou, která otěhotněla.
Když měl mít Fred s dívkou sex, klidně ji znásilnil. Byl rád, když mohl mít nad obětí kontrolu.

Když byl Fred ve Skotsku, potkal tam prostitutku jménem Catherine Costell. Přestože byla v pátém měsíci těhotenství s jiným mužem, Fred si ji chtěl vzít. Nejspíš se mu líbila, protože ji nemohl ovládat. Poprvé v životě musel poslechnout ženu. Bral ji jako náhražku za matku. Když se Catherine narodila holčička, bral jí Fred jako vlastní a spokojeně ji vychovával. O rok později porodila další holčičku, ale tentokrát s Fredem. Catherine nebyla zrovna matka na jedničku. Často opouštěla domov, někdy na týdny a někdy i na měsíce. Takže veškerá výchova zbyla na Fredovi. Často k němu chodily mladé ženy nejen na pomoc s výchovou dětí.

Později vyštval Catherine z domu, ale o děti přijít nechtěl. Catherine s Fredovou péčí souhlasila s podmínkou, že je bude moci kdykoliv navštěvovat. S tím Fred neměl žádný problém.
Sehnal si chůvu Annu McFallovou, která s ním poté otěhotněla. Fred ji stačil zabít ještě než porodila. Zabil ji a zakopal.

murderpedia.org/
murderpedia.org/

Fredovi bylo dvanáct let, když se v listopadu narodila dívka, které bylo souzeno stát se Fredovou partnerkou v životě i smrti. Jmenovala se Rose.

mirror.co.uk
mirror.co.uk

Její dětství bylo tragicky podobné tomu Fredovu. Její matka Daisy trpěla depresemi a její otec měl schizofrenii. Otec se k nim choval velice krutě. Ostatní dcery to nechtěly snášet, tak se odstěhovaly. Její otec s ní od útlého věku míval sex a Rose to přijímala. Její vztah s otcem pokračoval i v době co se Rose a Fred dali dohromady. Rosein otec se občas objevil i u nich doma, aby s ní měl sex. A tak ho Fred poslal do ložnice za Anne-Marií (jeho dcerou s bývalou ženou Catherine).

news.com.au
news.com.au

Rose byla velice přísná na Fredovy děti. Jejich výchova byla až vojenská. Dítě, které Rose nenáviděla nejvíce, byla nejstarší Fredova dcera Charmaine, ta trpěla nejvíce.

weirdisland.co.uk
weirdisland.co.uk

Když si Fred odpykával několikaměsíční trest za krádež, Rose malé děti často bila a dožadovala se jejich respektu.
Když se Fred West vrátil z vězení, Charmaine zmizela. Místo toho, aby to její vztah s Fredem narušilo, naopak je to utvrdilo v tom, že není nic, co by nemohli udělat.

Jediným problémem byla bývalá žena Catherine, pravá matka Charmaine. Sháněla se po svém dítěti. To ovšem zpečetilo její osud, protože Charmaine tam nebyla, byla mrtvá. A jediné řešení bylo zabít Catherine.
Když byla Catherine z cesty, mohl se Fred oženit. Rose si vzal v lednu 1972 a v létě se jim narodila další dcera – Mae.

Přestěhovali se do domu na Cromwell Street 25. Dům zrekonstruovali a sklep přeměnili nejdříve na prostor pro sexuální hrátky, později se bez velkých změn proměnil v mučírnu pro jejich oběti. Fred svou ženu prodával jiným mužům na sadomasochistické praktiky, užíval si pozorovat Rose při sexu.

Westovi na podzim roku 1972 nabídli odvoz stopařce, mladé slečně Caroline Owensové, nyní Robertsové. Rose začala slečně nabízet práci jako chůva u nich doma. Caroline neodmítla a o týden později se k nim nastěhovala.

criminalminds.wikia.com/
criminalminds.wikia.com/

Jednoho dne se vše změnilo, když se Fred přiznal Caroline, že Anne-Marie přišla o panenství v osmi letech, což Caroline nepřišlo vtipné.

Situace se vymkla z rukou, když Fred udělal Caroline návrh. Řekl, že mají sexuální kroužek a chtějí, aby se přidala.

Caroline z domu utekla a přísahala, že se tam už nevrátí.

Když opět Caroline stopovala, uviděla opět to stejné auto. Westovi. Zastavili u ní, omluvili se jí a nabídli jí odvoz domů. Caroline souhlasila. Po cestě se jí Fred zeptal, jestli už dnes měla sex. Potom ji praštil do hlavy a svázal její šálou. 12 hodin jí mlátili a prováděli s ní různé sexuální praktiky. Když byla s Fredem o samotě, Fred se rozbrečel a řekl jí, že pokud vezme zpět místo chůvy, pustí jí. Caroline souhlasila, odešla domů a vše řekla matce a společně to nahlásily na policii.

Z ponížení odmítla Caroline vypovídat před soudem. Westovi z toho vyšli pouze s peněžní pokutou.

Po těchto událostech měla Caroline deprese, problém s drogovou závislostí a alkoholem a pokusila se o sebevraždu.

• CO BYLO DÁL?
I přesto, že dvojice vyvázla s minimálním trestem, pochopili, že příště už takové štěstí mít nemusí. Oba se shodli na tom, že žádná z obětí nesmí přežít. To pro ně nebyl žádný problém, mohli své sadistické nároky a sexuální praktiky dokonat až do úplného konce.

Své oběti vybírali s velkou pečlivostí, začali pátrat po dívkách bez domova nebo prostitutkách. Byli velice úspěšní pokud šlo o hledání dívky, která by spadala do kategorie „Méně než mrtvá“. Jinými slovy lidé, kteří kdyby zmizeli, byli by méně pohřešování.

Jakmile si Westovi vybrali svou oběť, odvezli si jí domů a odvedli ji do sklepa. O tom, co se přesně v tom sklepě hrůzy dělo, můžeme jen spekulovat, ale na základě předmětů, které tam zůstaly je zřejmé, že tam docházelo k mučení a sexuálnímu zneužívání.

Když měl sklep plný dívek, zalil ho betonem a poté z něj udělal ložnici pro děti.

youtube.com
youtube.com

Během 14 let unášeli, znásilňovali, mučili a vraždili, jak se jim zlíbilo. Pořád chtěli něco víc. Svazovali je, dávali jim roubíky, bodali, řezali, mlátili a sexuálně zneužívali.

Nejstarší dceři Freda a Rose bylo 16 let. Celý svůj život zažívala sexuální zneužívání a jako dospívající dívka začala představovat problém. A tak ji jednoho dne, když byli ostatní děti ve škole, zavraždili. Pohřbili jí na místě, kde postavili terasu.

Fred a Rose říkali svým dětem, že pokud se nebudou chovat slušně, skončí pod terasou stejně jako jejich sestra. Což byl skutečně odporný vtip, jelikož vycházel z reality.

Po městě se začalo šuškat, že dceru zabili rodiče. Když to zaslechla policistka, okamžitě rozhodla terasu rozkopat. Při vyšetřovaní a kopaní terasy našli tělo. Ovšem našli tři nohy, takže si pochopitelně mysleli, že tam nebude jen jedno tělo.

Později se Fred přiznal a začal ukazovat kam všude těla zakopal.

Obvinění byli z devíti vražd. Fred byl obviněn z dalších dvou vražd.

O šest měsíců později, na Silvestra, se Fred West ve věznici oběsil.

Rose tedy zůstala sama a byla obviněna z deseti vražd. Začala popírat a vydržela až do konce. Byla odsouzena k doživotnímu vězení. Vyšetřování bylo uzavřeno.

Našli však policisté všechny oběti? 

Related Articles

8 Comments

    1. Za chyby jsem zodpovědná také já jakožto korektorka, ale bohužel vše nestíhám, tak mne prosím omluvte. Vše bude brzy napraveno. Děkuji za pochopení 😉

    1. Za chyby jsem zodpovědná také já jakožto korektorka, ale bohužel vše nestíhám, tak mne prosím omluvte. Vše bude brzy napraveno. Děkuji za pochopení 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button