PARANORMALZáhadná místa

COMEBACK aneb frčíme do Rumunska !!!

Jelikož jsem si všimla, že je na Parawebu poněkud mrtvo, rozhodla jsem se to tu přivést zpět k životu. A na co že se můžete těšit ? Od 4. července se začnou objevovat nové díly Hlasů v hlavě. Znovu se budeme seznamovat s nejstrašidelnějšími pověstmi z Česka (a možná i Slovenska 😉 ), projdeme si profláklá i méně známá místa spojená s paranormální aktivitou a na své si přijdou i fanoušci kryptozoologie.

Lidi se zájmem o životy všemožných vrahounů, zlodějíčků a podobné verbeže tímto odkazuji na naší FB skupinu MODUS OPERANDI – VRAZI A JINÉ BESTIE, kde jsou pravé a hlavně necenzurované fotky z míst činů, všemožné zajímavosti a samozřejmě švanda pro všechny zm*dy a milovníky černého humoru !!!


Blíží se prádniny, ke kterým neodmyslitelně patří cestování. Pokud máte dost přeplněných pláží, studeného moře a davů protivných turistů, tak Vám nabízím tip na bezva výlet.

V Rumunsku, přesněji u městečka Kluž se nachází les Hoia Baciu. Na první pohled obyčejný les, ale pokud se zeptáte místních, tak Vám hned vysvětlí, proč se mu také říká Transylvánský bermudský trojúhelník.
Do podvědomí světa se les zapsal 18. srpna 1968, kdy Emil Barney spolu se svými přáteli spatřili nad lesem neznámý letící stroj. Barney jako správný vojenský technik, nezapomněl vše zdokumentovat a fotografie obletěly celý svět. Už před tím se o Hoai Baciu nesly krajinou legendy o duších a přízracích, kteří se tam skrývají.
Vesničané se vůbec tomuto prokletému lesu vyhýbají. Podle místního příběhu se v 70. letech minulého století ztratilo v lese pětileté děvčátko. Samozřejmě se vyhlásilo rozsáhlé patrání, při kterém skutečně dívku našli, ale ta byla nejméně o dalších pět let starší (to konstatoval i lékař, který byl při pátrání přítomen). V témže roce se do lesa vypravila i jedna žena, která když vyšla, měla amnesii a v ruce minci, kterou odborníci zařadili do 15. století. Většina lidí, kteří však do lesa vstoupí, se už nikdy nevrátí.
macabreadore.com
Šťastlivci, kteří se z Hoai Baciu vrátili, popisují, že v lese je velmi silná negativní energie, kterou pociťuje i tamější vegetace. Jsou tam stromy s pokroucenými kmeny, kolem kterých když projde člověk, pociťuje velmi silné bolesti hlavy. A pokud člověk z lesa vyjde, odnese si s sebou většinou popáleniny a to aniž by jakkoli manipuloval s ohněm.
theepochtimes.com
Rumunský biolog Alexandru Sift se snažil přijít na to, co podivný růst stromů a rostlin vlastně způsobuje. Během výzkumu strávil v lese mnoho chvil. Vypověděl, že čím víc zacházel do hloubi lesa, viděl za sebou stíny neznámých osob. Na fotkách zaznamenal i černou postavu připomínající ducha. ( Stejně jako ostatní, kteří v lese fotografovali.) Místní obyvatelé jsou přesvědčení, že jsou to lidi, kteří v lese nějakou shodou okolností zemřeli.
* Při leteckém pohledu na Hoia Baciu je možné viděl kulatou louku na které prostě nic neroste.
Zvláštním jevem jsou i zelené oči, které prostupují skrze mlhu a lesní narušitele velmi bedlivě pozorují. Na okrajích lesu a zemi se zjevují černé skvrny, které připomínají ohniště. Sift je rovněž viděl, ale myslel si, že je způsobuje neznámá kyselina.

Alexandru Siftuovi nakonec jeho výzkum neposkytl žádné odpovědi na to, co se v lese děje. Podle parapsychologů je Hoai Baciu zvláštním a tajemným místem, které je obestřeno něčím nevysvětlitelným. Mnozí badatelé zase tvrdí, že v lese se nachází několik bran do jiných dimenzí. A místní obyvatelstvo ? To pouze z pohledu na les má husí kůži.
hhh
* Nad lesem bylo několikrát spatřeno i UFO.
Nějaký průzkumník, který se tam vydá a potrvdí nebo naopak vyvrátí pověst tohoto strašidelného lesa ?

Related Articles

One Comment

  1. žijem autom 2min. a pešo 5min. od tohto lesa a chodim tam so psom na prechadzky a nikdy nic paranormalne tam nebolo….jedine paranolmalne su lenivy Rumuni, co tam po kempingu po sebe zanechavaju vsade odpadky….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button