CreepypastaPARANORMAL

Slenderman a pravda o něm

Pověsti o Slendermanovi:

Slenderman se údajně objevil už ve starověkém Egyptě, dále později roku 1540 na dřevořežbě z Německa. Tato záhadná má velice hluboké kořeny v minulosti. Neví se, co je vlastně Slenderman zač. Jedno se ví ale jistě. Není to člověk. Tato záhadná postava měří přes dva metry. Některé zdroj dokonce uvádí, že má více rukou, než je u člověka obvyklé. Hlavním poznávacím rysem Slendermana je černé kvádro + nemá obličej. Lebku má potaženou jen kůží. Slenderman se nejčastěji objevuje na fotkách s dětmi, které pak záhadně ze dne na den beze stopy zmizí. Kdo se Slendermana snaží dohledat, zmizí také. To se údajně stalo v roce 2010. Jeden člověk, který setkání se Selndermanem přežil, byl na výslechu u policie – tam se ale z ničeho nic strhla přestřelka. Dodnes se neví, co se u policie vlastně stalo, ale někdo tvrdí, že se tam objevila právě vysoká postava v černém kvádru. V USA bylo zaregistrováno přes třicet únosů dětí, které nikdo nikdy nenašel. Žádné stopy, žádní podezřelí, prostě nic.

a.abcnews.com
a.abcnews.com

Často se prý také vyskytuje u lidí, kteří trpí nějakou smrtelnou nemocí a brzy zemřou. Slendermanovo nadpřirozenou schopností je prodloužení končetin, s jejichž pomocí snadno polapí svou kořist. Říká se, že absorbuje veškerou energii své kořisti, nebo ji unese neznámo kam a tam ji mučí a trápí, dokud oběť nezabije. Na člověka také může přinést absolutní paranoiu. Slenderman se prý většinou nachází u příměstských lesů nebo v opuštěných starých domech. Bývá vidět mezi velkýma skupinkama dětí, což dokazují fotografie. Slenderman si libuje v mučení svých obětí. Cíleně jim stále vnucuje do mysli jeho záblesky, aby stav toho nešťastníka ještě zhoršil. Bývá spatřen především po nocích, kdy nakukuje do oken, nebo se jen tak zjevuje řidičům na odlehlých silnicích.

a.abcnews.com
a.abcnews.com

Pátrání:

Alex se pokoušel Slendermana vystopovat. Každý svůj pátrací krůček si natočil a všechno poctivě nahrával na youtube. Pravost těchto snímků nebyla potrvrzena, ale ani vyvrácena. Doopravdy to vlastně bylo tak, že Alex byl režisérem a producentem filmu, který se zabýval touto tématikou. Jenže po nějaké době to Alexovi začalo lézt na mozek. Stal se posedlým postavou Slendermana a začal být paranoidní. Ukončil tak svůj projekt a semkl se sám do sebe. Kvůli velkému strachu se nonstop natáčel a zaznamenával spoustu zvláštních věcí, které se kolem něj děly. Taktéž natáčel své pokusy najít Slendermana. To, co je na tom nejhorší, je to, že se mu to povedlo. Požádal svou přítelkyni,aby spálila všechny pásky, ale ona odmítla a od Alexe se odloučila. Po 3 letech, kdy měl Alex už novou přítelkyni, která netušila nic o jeho minulosti, měl nový dům a novou školu a právě tato přítelkyně našla starou kameru. To, co na ní bylo zaznamenané, ji naprosto šokovalo. Alex pracující na svém notebooku natáčen jeho ex, když v tom se na chodbě objeví. Oba ječí strachy a Alex se snaží přítelkyni vyvést co nejdříve z domu.

giphy.com
giphy.com

Videa se Slendermanem:

Zde je zmíněné video, které našla jeho druhá přítelkyně (přetočte na 4:10)

Toto video si dejte na 0:50

Úplně první Alexovo video:

Všechny entry naleznete zde

Pravda a odhalení Slendermana:

Slenderman je přímo učebnicovým příkladem toho, jak má fungovat creepypasta. Poblouznila celý svět, vzniklo mnoho fám, drbů, pověstí a historek. Na Slendermana bylo vytvořeno i několik výborných hrůzunahánějících her. Ano, přesně tohle je creepypasta, která má v nás všech vyvolat takové pocity, jaké v nás možná vyvolal Slenderman. Tato vysoká postava v kvádru a bez obličeje je tedy pouhým výmyslem, který se trošku vymkl kontrole. Nikdo však ale neříká, že autor Slendermana nebyl inspirován nějakou zvláštní příhodou, která se mu možná kdysi přihodila. Možná převzal nějakou starodávnou legendu, kterou jen upravil.

vayagif.com

Related Articles

16 Comments

 1. Hello I´m slenderman and kill you me slenderman + jeff , nina , jane . hoody masky and toby hahhahahaha

 2. Ahoj, o Slendermana se zajímám již tři roky. Neříkám však že je reálný. Po dvou rocích jsem začala být paranoidní a začala jsem slýchat jeho hlas a vidět ho ve snech. Nikdy jsem však neměla šanci se s ním setkat. Ať už je pravda o něm jakákoliv, tato creepypasta je velmi dobrá a jsem ráda, že jsem se nikdy nevzdala a stále doufám že se mi povede buďto to vyvrátit či prokázat. Tak jako tak by mi nikdo nevěřil takže mé tři roky byli o ničem, zatím se mějte a pozor na Slendermana XD

  1. Taky se o něho zajímám, vidím ho ve snech ale potřebu ho vidět nemám. Nepotřebuji být zabita v tak mladý věk.XD

   1. Hele nejdřív sem tomu nevěřil ale
    Jednou sem ho zahlédnul v lese do dnes nevím jestli to jsou halucinace nebo realita

 3. ja myslim že znas dělate srandu ……..protože sledrmen ……..nexzistuje proto že je to jen postava a ….proto ho vyvolam zejtra …..a když ne obevi se tak vim že ne exiztuje hahah a …..a budu trubka že sem ho vyvolaval zbitečne ne hahahahh….. ps na pišu vam jesli se mi zjevil

 4. Já slyšel že slenderman byl člověk jmenoval se simon a jeho rodice zemřeli při požáru.Potom našel dům
  granny,a slenderwoman kdyz jeste byli lidé. Slenderwoman se jmenovala Anna a ona byla zavražděna v lese. když to simon zjistil nemohl to unést a spáchal sebevraždu. Ted strasi v lese a narodila se mu holčička známá jako slendrina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button