PARANORMALZajímavosti

Astrální cestování

Představte si, že umíte procházet zdí, létat nebo se podívat na jakékoliv místo na Zemi. Toto všechno a ještě mnohem více je nám umožněno během astrálního cestování. Astrální cestování je jev, při kterém astrální tělo (naše duše) opouští své fyzické tělo.

Co se s lidmi děje při astrálním cestování:

 1. Když se astrální tělo odděluje od těla fyzického, ztrácí subjekt na okamžik vědomí
 2. Než se astrální tělo vzdálí, vznáší se chvíli nad tělem fyzickým
 3. Stejný jev se opakuje před návratem do fyzického těla
 4. Při návratu astrálního těla do těla fyzického subjekt znovu na chvíli ztrácí vědomí
 5. Vrátí-li se astrální tělo moc rychle, fyzické tělo sebou několikrát škubne
 6. Toto cestování je nebezpečné, viz. níže
zenyprozeny.cz
zenyprozeny.cz

Astrální cestování je založeno na skutečnosti, že máme 2 těla – tělo fyzické, které roste, zraje a nakonec umírá a tělo astrální, které je dvojníkem fyzického těla. Právě toto astrální tělo se může občas od fyzického vzdálit, přičemž ale s sebou nese naše vědomí.

O astrální cestování se nepokoušejte v přílišném vlhku a za bouřky. Měli byste si zvolit dobu, kdy nebudete nikým rušeni. Přímo před cestou nejezte, ale neměli byste pociťovat ani hlad. Mnoho lidí cestuje při ležení v posteli.

Nekřižte ruce a ani nohy – pokud je křížíme, podvědomě se tak držíme zpátky – proto je důležité mít nohy a ruce uvolněné. Je třeba, aby vaše astrální cesta měla nějaký cíl. Poprvé je to celkem snadné. Vaším cílem je opuštění vašeho těla a vznášení se maximálně několik metrů od něj.

První astrální cesta:

Hlavně neopouštějte svůj pokoj! Zcela se uvolněte a relaxujte. Vaše mysl musí zůstat uvolněná a klidná. Myslete na cíl své astrální cesty. Nyní zaměřte svou pozornost na čelo a nechte svou mysl, aby se v čele oddělila od těla. Pravděpodobně budete mít pocit, že se propadáte nebo vznášíte. Ze začátku vám to bude nepříjemné, ale nechte věcem volný průběh a nebojte se, strach vás může stáhnout zpět do fyzického těla. Někdy to jde hladce na poprvé a jindy to naopak trvá. Největší potíž je v tom, že lidé často zazmatkují, jakmile ucítí, že klesají anebo že se vznášejí. Jakmile ucítíte, že klesáte skrze povrch vašeho lůžka, je to jenom dobře. I zde platí, že první pokus je ten nejtěžší. Je skvělé pokud se vám astrálně cestovat podaří hned na poprvé, ale vězte, že některým lidem to trvá i několik měsíců zkoušení, než se to naučí.

Hlavně se nebojte:

Tady vám popíšeme nejlehčí metodu, jak na astrální cestování: „Představte si, jak se díváte do kamenné hluboké studny. Pomalu se nakláníte přes okraj a začnete padat. Snažte se pád vybavit co možná nejrealističtěji (i se vzduchem, jak svištíte dolů). Sledujte dno jak se pomalu přibližuje. Po chvíli byste měli cítit vibrace (ty vibrace se budou stupňovat, jak se bude blížit dno, tak se nelekněte) – jakmile dopadnete, tak byste se měli ocitnout mimo tělo.“

Tak co, zaujalo vás astrální cestování?

paranormal.blog.cz
paranormal.blog.cz

Zdroje: acld.mysteria.cz / http://zivotni-energie.cz/

Related Articles

10 Comments

  1. I tak se to dá brát,spíš bych to přitovnala ke snu, který si pamatuješ jako realitu a můžeš ho měnit jakkoliv chceš/te.

  2. Ne. Sen máš když spíš.
   Astrální cestování je jev. Který se děje, když vnímáš. Jsi vzhůru, nespíš, vnímáš a opouštíš své tělo. Poté si vše pamatuješ. Kde si byl, s kým si byl apod.

 1. A ešte lahsia metóda môže byť aj taka že zatvorime oči samozrejme 🙂 a sustredime sa nejake určené miesto v izbe. Napríklad na okno. A si predstavujeme sameho seba, že tam chceme stáť. No a tým istym sustredenim meditácie ako v clanku sa pomaly premiestnujeme.Aspon takto to podava jedna pani ktorá cestuje do astralu tak často ako do obchodu. 🙂 do studne by som teda nechcela padat. Dost negativne aspon na mňa. Ale každemu ako lepsie možno len ja sa bojim

 2. Nemůže se stát, že mi mé, v tu chvílí nechráňené vůlí, fyzické tělo někdo ukradne či se o to pokusí? Víte, něco jako v Insidious… 😀 a jak křehká je ona „stříbrná nitka“? A je možné cestovat nechtíc? Tenkrát jsem měla strašný sen, který jsem si pak vlastně postupem pár dní přebrala jako možné nechtěné astrální cestování… ale byl tam někdo třetí. Černý létající stín, kterého jsem se bála a zároveň mu podlehla, když mě táhl k oknu a ven. Do teď mi vrtá hlavou jestli to byl „jen“ sen nebo cestování.
  Díky dík moc za pozornost a případnou odpověď. Páčko. Mějte se a bojte se 🙂

 3. Samozrejme je dolezite mysliet aj Na to, ze vsetok kov, ktory mame Na sebe je potrebne odlozit. Pretoze moze cestovaniu prihorsit, ci uz pri opustani tela Ale aj pri navrate naspet. Je taktiez velmi dolezite necestovat priliz dlho a vyvarovat Sa prechodu cez zrkadla a okna inak by Ste mohli zabludit.
  Dalsia velmi dolezite vec je pred zaciatkom cestovani si vytvorit ochranu.
  T.j. ochranny stit pretoze v astralnom rovine Sa nachadzaju vseliake ine bytosti, ktore by vas velmi lahko mohli napadnut a to proste nechcete. Najlepsie je si aj o Tom nieco nastudovat.

  Pekny vecer a prijemne cestovanie prajem.
  Lirit

 4. blabla bla …. stále kopirovani porad stejnych clanku furt dokola uz 15 nebo dele let. Copak někdo nenapise uz něco nového? Ja vim, mel bych se toho ujmout sam, jen kdybych si nasel chvili casu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button