CreepypastaPARANORMAL

3 strašidelné hry, které vám nedají spát

Jelikož ráda hraji hry, tak se s vámi podělím o ty strašidelné, které jsem kdy měla možnost hrát a nebo se aspoň podívat na YouTube. Upřímně se více bojím u her než u filmu. Každému, kdo má rád horory a strach, tyto hry doporučuji. Pokud vás nějaká hra zaujala, nezapomeňte se podívat na trailer nebo si hru pořídit!

 • The Evil Within
  Jde o typickou hororovou hru odehrávající se ze začátku v psychiatrické léčebně. Jako v každé hororové hře je zde jediným cílem přežít. Sotva vlezete do léčebny a už se probouzíte u sadisty s motorovou pilou někde ve sklepě. Po celou dobu hraní se vás nesnaží zabít pouze sadista, ale mnoho dalších zabijáků. Detektiva čeká dlouhá noc a boj o holý život. Hra mi svým způsobem připomíná horor Silent Hill.
google.cz
google.cz
 • Outlast
  Opět psychiatrická léčebna. Hrajete za novináře, který má zjistit, co se v léčebně děje a nahromadit co nejvíce důkazů, na které v průběhu občas narazíte. V léčebně se často ocitnete i na temných místech, v takovém případě je nutno použít videokameru s nočním viděním, kterou má novinář u sebe. Hra obsahuje opravdu strašidelné zvuky jako vrzání podlahy, hlasy a všechno, co vás může k smrti vyděsit. Samozřejmě léčebna není, tak opuštěná, jak novinář čekal. Na každém rohu vás totiž čekají blázni, takže by bylo super se nějak bránit, ale zbraně a nic jiného, co byste mohli takto proti ním použít, nemáte a ani to získat nejde. Vaše jediná šance na přežití je útěk nebo pořádná schovka.
google.cz
google.cz
 • 3. Until Dawn
  To nejlepší nakonec!
  Všechno začíná v opuštěné zasněžené horské krajině, kde se parta kamarádů snaží udělat si pěkný víkend. Jde o hru, která má interaktivní rozhodnutí, takže podle toho jakou volbu si zvolíte, tak vlastně tvoříte příběh. Hra je opravdu krásně graficky zpracována. Dovolím si i říct, že je hra možná i strašidelnější než Outlast. Ve hře se setkáte s duchy, vrahem v masce a taky nebudou chybět příšery jménem Wendigo.

Samozřejmě ne každého baví hrát hry, ale chtěla jsem vám ukázat nejlepší kousky strašidelných her, které byly doposud vydány. Teda alespoň podle mě.

 

Related Articles

8 Comments

 1. Jediná hra, která je vážně strašidelná, tak je asi ten Outlast. Ostatní jsou v pohodě, jsou to klasický survival.

 2. TEW je skvělá hororovka. Jen je škoda, že nikdo moc nečte dokumenty, poznámky etc. a tak TEW automaticky zařazuje do béčkových a nudných hororovek postrádající příběh…

 3. Jaj, Wendigo… Tak teď vím na 100% že tuhle hru hrát nebudu :’D
  Máte v plánu dál překládat creepypastu?

 4. CO tak skusit aj ine ako tieto vsade propagovane „Horrorovky“ 😀
  Top hry za mna )
  1. Nightmare House 2
  2.Underhell (Part z domu je brutal) + aj pribeh nieje na skodu
  3.Grey
  vsetko su to mody na HL2 ale su to horrorovky ktore sa oplati hrať 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button