O nás

Bojíte se rádi? Milujete horory, různé duchařiny, nevysvětlitelné jevy a nejrůznější zajímavosti? Jestli ano, tak jste na správném místě! Jsme jedním z největších portálů o paranormálních jevech u nás, který pro vás neustále připravuje neuvěřitelné články.

Trocha historie

Celý projekt se začal utvářet v září 2011 na facebooku. Původně byly tyto stránky určeny hlavně pro pobavení a lehké postrašení kamarádů zakladatele stránky. Postupem času se ale tento malý projekt zvrhl v něco neuvěřitelného. Něco velkolepého. Během několika měsíců totiž na stránky začalo přibývat stovky fanoušků. Následující rok přibývalo tisíce fanoušků. A nyní? Během krátkých čtyř let nás je skoro sto tisíc. Ano, sto tisíc fanoušků. Sto tisíc lidí, kteří mají stejné zájmy. Stejné záliby. Stejného koníčka. Duchové, horory, mimozemšťané a paranormální jevy. To je přesně to, co nás tady všechny spojuje. Bojíme se rádi!

Co předcházelo tomuto webu

V dubnu 2012 jsme pro archivní účely založili stránky (paranormal.blog.cz). Tam jsme působili až do července 2015. Hned měsíc na to, v srpnu 2015, jsme se rozhodli pro založení oficiální domény. Nejprve jsme tápali po správném a výstižném názvu webu. To nám trvalo asi týden, když jsme se nakonec rozhodli pro paraweb.cz.

Co u nás najdete

Je zde k mání opravdu přemnoho zajímavých článků a příspěvků. Vaše dechberoucí zážitky, které jste nám sami zaslali. Strašidelné historky a zajímavé fotografie. Dále zde naleznete spoustu vyřešených i nevyřešených záhad z celého světa. Také tu narazíte na online televizi, ve které najdete zajímavé dokumenty, horory a strašidelné seriály. Můžete se také těšit na neuvěřitelná videa, po kterých vám naběhne mráz po zádech. Dále jsme pro vás zřídili vzkazník, ve kterém může zanechat svou kritiku, nebo pochvalu ohledně těchto stránek. K dispozici máte také chat, kde si můžete o svých zážitcích psát s různými lidmi, kteří se později mohou stát i vašimi přáteli! Zkrátka a dobře, tento web je pro všechny, kteří milují nadpřirozeno.

Náš tým

Zakladatel, šéfredaktor: Jakub Molnár
Webmaster, analytik: Daniel Veverka
Redaktor: Jakub Turek

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button