Záhadná místa

Waverly Hills Sanatorium

Waverly Hills byla původně dvoupatrová dřevěná stavba, která byla otevřena v roce 1910, ale stavba kterou vidíte na fotce byla postavena v roce 1926. Tato budova sloužila jako léčebna pro nemocné tuberkulózou od počátku do poloviny 20. století, v době, kdy nemoc byla v nejlepší formě. Předpokládá se, že zde zemřelo zhruba 63.000 pacient. Počet obětí, výtržnosti a brutální pokusy na pacientech. To jsou všechno ingredience, které mohou být za jednou z nejstrašidelnějších budov v celé USA.

Waverly Hills Sanatorium si v průběhu let vybudoval docela „dobrou“ pověst. A to na základě mnoha zkoumání vnitřních prostor. Toto zkoumání v průběhu let přineslo spoustu neskutečných důkazů. Nalezené důkazy se představovaly na výstavách, jako je Ghost Adventures, Ghost Hunters (TAPS) a také Most Haunted. TAPS například zachytil postavu na svoji termokamerou, která vypadala, že kráčí po opuštěné chodbě. Postava byla asi 3 stopy vysoká a později se zjistilo, že duch mladého chlapce jménem Tim byl spatřen již několikrát předtím.

Existuje obrovské množství různých zpráv, včetně zjevení postav, letmých stínů, křiku z prázdných pokojů, stopách, náhlých studených míst a  mnoho dalšího.

FOTOGALERIE

Related Articles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button