PARANORMALVaše příběhy

Strašidelný příběh: Stará hubená ruka

Tento strašidelný příběh, respektive strašidelný zážitek, nám zaslal fanoušek parawebu. Máš také nějaký strašidelný zážitek, který se ti stal? Můžeš nám ho poslat sem!

Asi tak před půl rokem, když jsem ráno seděl s rodinou u stolu a snídali jsme, se mi stala hodně divná věc. Měl jsem pocit, že vidím úzkou a hodně hubenou starou ruku, jak mi sahá na levé rameno. V tu chvíli jsem se hrozně lekl a dostal do toho ramene nějaký šok, skoro jako křeč. Chvíli jsem nemohl s celou levou rukou hýbat a byl jsem hrozně vyděšený. Nejdříve jsem si myslel, že to byla babička, která bydlí s námi v baráku, ale ta byla u sebe v pokoji. Navíc nikdo z rodiny nic neviděl. Podotýkám, že jsme v tu chvíli byli všichni u stolu. Celý den jsem pak byl hrozně nervózní. Upřímně jsem měl pocit, že to byla ruka smrti a přišla mi předpovědět, že ten den umřu. Od té doby jsem dostal podobný pocit do té samé ruky ještě asi třikrát, ale už jsem nic neviděl. Je to zvláštní a čekám na to, co se stane…

singularityweblog.com
singularityweblog.com

Related Articles

2 Comments

  1. Znáš ten pocit říkáš. Mohl si už mnohokráte slyšet slova ,,šáhla na mne smrt,, ! Nebo ,,pocítil sem něco jako když na mne sáhne chladná rukasmrtky,, !! …..,,Měl jsem pocit, že vidím úzkou a hodně hubenou starou ruku, jak mi sahá na levé rameno,,…..A mám ted jen takový dotaz na který nedostanu samosebou žádnou odpověd. Jsi ještě na tomto světě? Pokud ano, tak smrtka ti dala jen poznat, že se blíží tvůj konec. Svíčka ti dohořívá (pokud jsi na světě ještě) a nebo svíčka shořela a smrtka si pro tebe již přišla.
    Tvoje blízká smrt – úmrtím jistě tvůj život nekončí. Smrtka má s mnoha lidma i jiné záměry,než je skosit aby měla pro záhrobní plán splněno. Ale to je na jiné téma. Levá strana ramene znamená co? Na levé straně těla máme srdíčko. A to brnění mohlo být způsobeno právě prodělaným malým infarktem myokardu. Pokud se objeví to brnění i později – což by znamenalo že třikráte se ti to stalo, tak po čtvrté – budeš mezi nebem a zemí nebot se duše odloučí od tvého těla – prostě zemřeš.

  2. Smrt ti už dala znamení, soudruhu. Dám ti takovou radu. Pokud jsi nebyl hodný na lidi, nepomáhal jim, nebo jsi hodně hřešil, obrať se k Bohu a naprav své špatné skutky abys byl hoden království nebeského. Máš ještě čas, tak ho nepromrhej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button