Soutěže

ÚPLNĚ PRVNÍ SOUTĚŽ, KTERÁ PROBÍHALA NA PARAWEBU, NAJDETE NÍŽE. DALŠÍ SOUTĚŽE PAK  NALEZNETE ZDE.

1. soutěž

Jako poděkování za to, že jste náš nový web navštívili, jsme si pro vás připravili soutěž. Ceny nám poskytla stránka Světové comicsy česky – Crew. Tímto tomuto úžasnému webu, který se věnuje komiksům, děkujeme!

Ceny:

Soutěžit můžete o úžasné komiksy Živí mrtví. Tři výherci získají první díl z této úžasné série, popřípadě pokud první díl již vlastní, lze si vybrat díl libovolný.

Živí mrtví - komiks

Jak soutěžit:

Jelikož paraweb teprve rozjíždíme, chceme nalákat co nejvíce návštěvníků. Celkem jsou dva způsoby, jak můžete vyhrát.

První způsob: na konci tohoto článku do newsletteru stačí napsat svůj email (jednou týdně vám bude chodit stručný email, co je na naší stránce nového, takže budete vždy v obraze). My pak vylosujeme dva emaily, kterým rovnou na soutěžní email napíšeme.

[newsletter_signup_form id=1]

Druhý způsob: trošku složitější, ale i tak nenáročný soutěžní úkol. Stačí se vyfotit například s papírem, na kterém bude napsáno paraweb.cz, nebo si to můžete napsat na ruku a podobně. Ve fantazii se meze nekladou. Zde nevyhraje náhoda, bude totiž vybrána nejoriginálnější fotografie. Své fotky zasílejte na email

 • tři komiksy
 • tři výherci
 • soutěž končí na konci srpna
Ukázka druhého způsobu :D
Ukázka druhého způsobu 😀

One thought on “Soutěže

 • 1. 11. 2020 (18:11)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  Nemohl jsem najít email, tak píšu sem .
  Je možné použít obrázek z https://paraweb.cz/11-silenych-kreseb-ktere-nakreslili-schizofrenici/ jde mi o ten pod tím ďáblem, jak tam lítají ty duše, nejradši bych ho použil do své miniknizecky co vypadá že bude mít max 20 stran 😀.
  Rád bych ten obrázek použil na ,,obal,,
  Jelikož jsem schizofrenik tak by to bylo o mojí psychice.

  Děkuji za odpověď Michal

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.