ObrázkyPARANORMAL

Prazvláštní odraz v televizi

Představte si, že si doma pořizujete obyčejnou fotografii, například pro svého přítele. Když se na fotku ale potom díváte, spatříte něco hodně zvláštního. Prapodivný odraz v televizi, který vypadá jako kostra. Ještě zvláštnější ale je, že to odraz být nejspíše nemůže, protože část hlavy oné bytosti zasahuje do rámu televize. Co si o tom myslíte?

Kostra

Related Articles

2 Comments

  1. část hlavy která zasahuje do televize je zdatelně světlejšì 🙂 podle mě dobře vyphotoshopovaný snímek z nějakého hororu na který se dotyčná dívala 🙂

  2. K te fotce,moc me nepresvedcila ze je duverihodna,k tomu tematu,mela jsem dedu,deda mel zvlastnost ktere sem si vsimla uz jako dite,spaval sam vetsinou v obivaku kde na proti byla vetsi televize,vzdy kdyz sel spat tak tu vypnutou televizi otocil ke stene a vypnul z proudu,rano ji zase otocil zapnul a pustil,delal to porad,cele me detsvi,kdyz umiral a vedeli jsme ze je konec kvuli rakovine,zeptala jsem proc to s tou televizi delal,rekl ze ho ta obrazovka desi,ze je odrazem,ale nic vic mi nerekl,prijde mi to fakt podivne celi zivot!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button