PARANORMAL

Paranormální hry

Omrzelo váš už pexeso, člověče nezlob se a podobné hry? Zkusili by jste raději něco nového, vzrušujícího, něco tajemného a nebezpečného? Mám tady pro váš několik tipů na hry včetně podrobných návodů a postupů.

UPOZORNĚNÍ:

 • Všechny níže uvedené hry jsou na vlastní nebezpečí
 • Vždy dodržujte přesný postup
 • Nikdy neukončujte hru
 • Pokud máte strach, žádnou z níže uvedených her nehrajte

 

Schovka pro jednoho

Budete potřebovat plyšáka (s končetinami) nebo hadrovou panenku, rýži, jehlu, červenou nit, jakýkoliv ostrý nástroj, misku plnou soli a místo, kde se schováte. Cílem této hry je vyvolat ducha, který s vámi bude hrát. Vyjměte z panenky výplň a nasypte do ní rýži a odstřižky z vašich nehtů (opravdu musí být vaše). Díru sešijte červenou nití a nit omotejte kolem panenky. Napusťte vanu, vezměte si hrníček se slanou vodou a položte ho na místo, kde se chcete schovat. Následně panenku (nebo plyšáka) pojmenujte. Ve tři  hodiny ráno panence (plyšákovi) řekněte „(Vaše jméno) má babu!“, jděte do koupelny a ponořte panenku (plyšáka) do vany. Zhasněte všechna světla, zapněte televizi a se zavřenýma očima napočítejte do desíti. Poté vejděte znovu do koupelny, řekněte „Našel jsem tě (jméno panenky)!“ a bodněte ji ostrým předmětem. Potom řekněte: „Máš babu, (jméno panenky)“, položte ji zpět na místo a běžte se schovat. Hru skončíte tak, že si nalijete polovinu obsahu hrnku do pusy, vyjdete z vaší skrýše a díváte se po panence. Když ji najdete, polijte ji slanou vodou, která zůstala v hrníčku, pak ji ještě poprskejte a řekněte třikrát „Vyhrál jsem.“ Panenku nechte vysušit a nakonec ji spalte.

tumblr_mhvtggrduj1rs4kcvo3_400

Telefonát mrtvým

 

Tato hra vám umožní komunikovat s druhou stranou. Počkejte si na konec dne a vypněte mobil, notebook, televizi, zkrátka všechny rušivé elementy a počkejte si na „správný čas“. Až ten správný čas přijde tak si vezměte tužku a na papír napište vše, co by jste chtěli dané osobě říct. Nic nemažte, nic nepřeškrtávejte, prostě jako kdyby jste s ní normálně mluvili a nesmíte zapomenout dané osobě vysvětlit, proč by vám měla zavolat. Pokud ten „správný čas“ nepřijde, tak se na to vykašlete, jděte spát a zkuste to jindy, jinak by jste se nedovolali tam, kam chcete. Po dopsání přivažte nit nebo provázek k věci, ke které měl dotyčný vztah, druhou stranu niti jehlou protáhněte skrz papírový kelímek a udělejte uzel. Vezměte vyrobené sluchátko a nahlas do něj přečtete dopis. Ten i s onou věcí pak vložte do krabice na boty, zavřete ji a provázek nechte trčet a kelímek položte na víko. Krabici dejte do skříně (která má v této hře symbolizovat telefonní budku) a vedle ní položte nůžky, potom běžte spát. Do čtyř dnů by vám měl mrtvý dát ve snu vědět. Když se tak stane, běžte do skříně a přiložte si kelímek k uchu. Nerožínejte světlo, nedotýkejte se krabice, nehýbejte se a nemluvte. Jen poslouchejte. Po chvíli by jste měli slyšet mrtvého, který se vám vyjadřuje k dopisu. Po skončení hovoru přidržte víko tak, aby se neotevřelo a utrhněte nebo přestřihněte provázek. Krabici schovejte a nechejte ji zavřenou po dobu několika měsíců.

Related Articles

2 Comments

 1. Autore, „by jste“, „kdyby jste“?!
  Kdybyste si místo vymýšlení takových kravin zavzpomínal na hodiny českého jazyka na ZŠ, tak byste udělal aspoň něco smysluplného.
  S pozdravem, Miloš.

  1. Není to nesmysl. Když jste to nezkusil, nemůžete tvrdit že to nefunguje nebo že je to blbost. Když to fungovat nebude, prosím, klidně pište že to je nesmysl. Ale neříkejte to jen proto, že jste si článek přečetl a jen vám to přijde jako kravina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button