Paranormální hry

Omrzelo váš už pexeso, člověče nezlob se a podobné hry? Zkusili by jste raději něco nového, vzrušujícího, něco tajemného a nebezpečného? Mám tady pro váš několik tipů na hry včetně podrobných návodů a postupů.

UPOZORNĚNÍ:

 • Všechny níže uvedené hry jsou na vlastní nebezpečí
 • Vždy dodržujte přesný postup
 • Nikdy neukončujte hru
 • Pokud máte strach, žádnou z níže uvedených her nehrajte

 

Schovka pro jednoho

Budete potřebovat plyšáka (s končetinami) nebo hadrovou panenku, rýži, jehlu, červenou nit, jakýkoliv ostrý nástroj, misku plnou soli a místo, kde se schováte. Cílem této hry je vyvolat ducha, který s vámi bude hrát. Vyjměte z panenky výplň a nasypte do ní rýži a odstřižky z vašich nehtů (opravdu musí být vaše). Díru sešijte červenou nití a nit omotejte kolem panenky. Napusťte vanu, vezměte si hrníček se slanou vodou a položte ho na místo, kde se chcete schovat. Následně panenku (nebo plyšáka) pojmenujte. Ve tři  hodiny ráno panence (plyšákovi) řekněte „(Vaše jméno) má babu!“, jděte do koupelny a ponořte panenku (plyšáka) do vany. Zhasněte všechna světla, zapněte televizi a se zavřenýma očima napočítejte do desíti. Poté vejděte znovu do koupelny, řekněte „Našel jsem tě (jméno panenky)!“ a bodněte ji ostrým předmětem. Potom řekněte: „Máš babu, (jméno panenky)“, položte ji zpět na místo a běžte se schovat. Hru skončíte tak, že si nalijete polovinu obsahu hrnku do pusy, vyjdete z vaší skrýše a díváte se po panence. Když ji najdete, polijte ji slanou vodou, která zůstala v hrníčku, pak ji ještě poprskejte a řekněte třikrát „Vyhrál jsem.“ Panenku nechte vysušit a nakonec ji spalte.

tumblr_mhvtggrduj1rs4kcvo3_400

Telefonát mrtvým

 

Tato hra vám umožní komunikovat s druhou stranou. Počkejte si na konec dne a vypněte mobil, notebook, televizi, zkrátka všechny rušivé elementy a počkejte si na „správný čas“. Až ten správný čas přijde tak si vezměte tužku a na papír napište vše, co by jste chtěli dané osobě říct. Nic nemažte, nic nepřeškrtávejte, prostě jako kdyby jste s ní normálně mluvili a nesmíte zapomenout dané osobě vysvětlit, proč by vám měla zavolat. Pokud ten „správný čas“ nepřijde, tak se na to vykašlete, jděte spát a zkuste to jindy, jinak by jste se nedovolali tam, kam chcete. Po dopsání přivažte nit nebo provázek k věci, ke které měl dotyčný vztah, druhou stranu niti jehlou protáhněte skrz papírový kelímek a udělejte uzel. Vezměte vyrobené sluchátko a nahlas do něj přečtete dopis. Ten i s onou věcí pak vložte do krabice na boty, zavřete ji a provázek nechte trčet a kelímek položte na víko. Krabici dejte do skříně (která má v této hře symbolizovat telefonní budku) a vedle ní položte nůžky, potom běžte spát. Do čtyř dnů by vám měl mrtvý dát ve snu vědět. Když se tak stane, běžte do skříně a přiložte si kelímek k uchu. Nerožínejte světlo, nedotýkejte se krabice, nehýbejte se a nemluvte. Jen poslouchejte. Po chvíli by jste měli slyšet mrtvého, který se vám vyjadřuje k dopisu. Po skončení hovoru přidržte víko tak, aby se neotevřelo a utrhněte nebo přestřihněte provázek. Krabici schovejte a nechejte ji zavřenou po dobu několika měsíců.

One thought on “Paranormální hry

 • 18. 12. 2017 (0:56)
  Trvalý odkaz

  Autore, „by jste“, „kdyby jste“?!
  Kdybyste si místo vymýšlení takových kravin zavzpomínal na hodiny českého jazyka na ZŠ, tak byste udělal aspoň něco smysluplného.
  S pozdravem, Miloš.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.