Duchové a bytostiVyvolávání duchů

OUIJA deska a jak ji použít

Tohle už bude trochu vyšší dívčí. OUIJA deska je zajímavou zkušeností pro všechny, kteří se zajímají o vyvolávání duchů. Někteří lidé dokonce věří, že toto je brána do jiného světa. I my musíme varovat před jejím použitím. Není to tak neškodné, jak se může zdát.

Pokyny, jak OUIJA desku použít:

Není to až tak těžké, ale rozhodně to nezkoušejte sami. Vždy alespoň ve dvou. Je to pro vaši bezpečnost. Pokud by to mělo být úplně to pravé ořechové, chtělo by to ženu i muže.

Načasování

Většina praktikujících doporučuje používat noční desku v noci, kdy je méně rušení v atmosféře, ale můžete ji použít kdykoliv.

Atmosféra

Ouija je mnohem zábavnější, pokud zatemníte místnost a rozsvítíte svíčky. Vypněte televizor a hudbu, abyste minimalizovali rozptýlení.

Posaďte se

Dva lidé by měli sedět otočeni proti sobě. Pokud by se jejich kolena dotýkala, nikdy tabulku nepoužívejte. Rozhodněte o tom, kdo se bude dotazovat. Může to být jen jeden z vás! Položte prsty na ukazovátko. Vy a váš partner byste měli umístit prsty obou rukou na ukazovátko velmi lehce.

Posunutí

Pro zahřátí obkružte desku ukazovátkem. Jednou nebo dvakrát.

Přístup

Nenechte desku vás ovládnout. Médium by mělo jasně vyslovit, že sezení umožní jen pozitivní energii a že negativní energie jsou zakázány.

Začněte jednoduše

Začněte jednoduchou otázkou, která vyžaduje odpověď pouze ano nebo ne. Znáte to. Hlavně nepřepálit začátek.

Trpělivost

Možná nebudete mít okamžitě odpovědi jaké si přejete. Dejte šanci desce se „zahřát“. Vyplatí se vám to.

Zdvořilost

Jakmile vše začne, poděkujte subjektům, že s vámi komunikují a že se objevili.

Vyvarujte se hloupých otázek

Vyhněte se otázkám typu: „Kdy zemřu?“ Pokud deska odpověděla „za 6 měsíců“, můžete se začít zbytečně bát. Ne vždy můžete desce důvěřovat.

Nechtějte znamení

Spousta zkušených médií varuje před žádostmi o fyzické projevy duchovi přítomnosti. Může se to opravdu špatně zvrtnout.

Nevěřte všemu

Nesmíte věřit všemu co vám deska řekne. Stejně jako u jiných zdrojů informací, i tento vám může z nějakých důvodů lhát. Záleží na duchovi, kterého se ptáte.

Desku zavřete!

Velmi důležité je na konci seance desku zavřít. Před skončením seance úmyslně posuňte ukazovátko na „Goodbye“, čímž se s duchem rozloučíte a sundejte ruce. Poté desku zavřete.

Related Articles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button