PARANORMALVaše příběhy

Noční hlídač z jiného světa

Povím vám příhodu, která se stala, pořád se děje, a mně to vlastně tak i vyhovuje. I když někteří namítají, že jsem blázen.

Před rokem jsme se s přítelem nastěhovali do našeho nového bytu. Nic velkého, jednoduše byteček pro dva. Ložnice celkem malá, akorát na spaní, kuchyně a obývák. Již od počátku mi však na něm něco nesedělo, vše se začalo postupně „odhalovat“ až s přibývajícím časem, který jsme v bytě s přítelem trávili. Jsem mnohem senzitivnější, než on, takže vnímám věci mnohem silněji, pracuji s energiemi, a mám velice vyvinutou intuici. Všechny tyto věci jsem zúročila a stále používám ve dnech, kdy jsem v bytě sama.

Kdykoliv jsme s přítelem doma spolu, nic se neděje, všude je klid, jsme tam jen sami dva. Každý se věnujeme své práci, taktéž času strávenému spolu. Ale jakmile se v bytě ocitnu osamotě, mám „návštěvu“. Snažila jsem se zjistit něco více o minulosti domečku, ve kterém máme s přítelem byt pronajatý, ale nic zajímavého či důležitého jsem nevypátrala. Z počátku jsem měla velký strach, vytvořila jsem si i ochrannou bariéru, ale „návštěva“, kterou mám v bytě pořád, mě překvapovala stejně, zas a zas.

Ona bytost mě navštěvuje, když jsem doma sama. V noci. V ložnici, když spím. Z počátku mě často budil pocit, že mě někdo sleduje. A pokaždé jsem viděla na zdi ten stejný stín, který hned zase zmizel. Byla jsem vyděšená, chvíli spávala i se světlem, které vždy poskytuje ochranu před bytostmi „odjinud“. Jednou padlo rozhodnutí to změnit. Připravila jsem se, že si s bytostí „promluvím“.

Přišel večer, měla jsem vše nachystáno. Seděla jsem na posteli, opřená o zeď, naprosto zklidněná, s ochrannými kameny, kontakt mohl začít. Zavřela jsem oči a poprosila jsem Universum o světlo, a také o pomoc se setkáním s bytostí, která se u mě nachází. Žádná prosba o vyhnání nebo něco podobného. Jen o setkání. Chvíli jsem se soustředila na toto přání, otevřela jsem oči a rozhlížela se po malé ložnici. Po chvíli se opravdu objevila světelná energie před postelí. Taková „koule“, která, jak to říct – rezonovala? Chvíli jsem na ni jen soustředěně hleděla, poté jsem položila otázku: „Proč tady pořád jsi?“ Po vyslovení této otázky jsem ucítila příval strašného horka. Úplně jsem se zpotila po celém těle. Musela jsem zavřít oči. Když jsem je otevřela, koule byla změněná na stín, který jsem vždy viděla na zdi, když jsem se v noci probudila. Těžko říct, zda šlo přímo o postavu, ale cítila jsem, že jde o muže. Důvod mého tušení vám však neřeknu, byl to prostě vnitřní pocit. Náhle se mi dostalo odpovědi na mou předchozí otázku. Prý mě „dotyčný“ hlídá, když jsem doma sama. Nebylo to přímo řečeno, bylo mi to posláno jako myšlenka. Najednou jsem to prostě věděla. Neuvedl však proč. Jeho odpověď mi zároveň odpověděla na mou otázku, proč se objevuje jen v době, kdy v bytě nikdo kromě mě není. Nic dalšího jsem vědět od bytosti nechtěla, jen jsem se pro jistotu zeptala, zda mi chce ublížit, a její pohyb zpět mi napověděl, že tomu tak nebude. Ještě mě napadlo se zeptat, kdo to je, odkud přichází, ale stín se najednou začal hrozně třást. Asi jsem na to šla moc rychle. Poděkovala jsem tedy bytosti, s ujištěním, že hlídat nepotřebuji, a že jí tedy „pouštím“. Příval horka ustoupil, a já byla v místnosti zase sama.

Přemýšlela jsem, zda se tuto noc objeví, byla jsem sama doma. A ano, skutečně se objevila. Cítila jsem ji. Ale po tomto setkání již klidně spím, i když vím, že tady svého „ochránce“ pořád mám…

sluncevnas.cz
sluncevnas.cz

Related Articles

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button