PARANORMALVrazi a psychopati

Josef Mengele – Šílený doktor

To, jak vypadala Mengeleho ordinace si snad nechceme ani představit. Experimenty tohoto „doktora“ přezdívaného „Bílý anděl smrti“ překročily opravdu všechny meze. Josef Mengele je zodpovědný za smrt více než 400 tisíc lidí. Mengele bral své oběti jako objekty a materiál nikoliv, za lidské bytosti.

thebeattsblog.wordpress.com
thebeattsblog.wordpress.com

Mengele byl německý lékař SS, který během druhé světové války na vězních v koncentračním táboře Osvětim prováděl morbidní a sadistické experimenty. Po válce utekl z Německa a žil skrytě za hranicemi, až do své smrti v Brazílii. 

Studoval medicínu a antropologii na univerzitě v Mnichově, Vídeňské univerzitě a univerzitě v Bonnu.

Díky jednadvaceti měsícům pobytu v Auschwitzu (Osvětimi) byl později znám jako „Anděl smrti“. Obyčejně působil v lékařské delegaci, která kontrolovala přicházející vězně a vyšetřovala, kteří jsou vhodní pro práci a experimenty, a kteří budou okamžitě posláni do plynové komory.

V Osvětimi vystřídal jiného doktora, který onemocněl.

** „Děti z Osvětimi. Moje morčátka.“ prohlašoval Mengele. **

Mengele se chtěl stát někým a v tehdejší době to šlo jedině v SS. Zaměstnankyně Mengeleho v Argentině vypovídá, že Mengele byl velice milý a příjemný člověk, v žádném případě nebyl agresivní. Byl velice shovívavý.
Pro jeho pacienty v Osvětimi však žádná shovívavost neplatila. V Osvětimi neznají žádné právo na život a žádný soucit. Je to svět továrny na smrt.

Dostal příkaz, aby se zabýval možností, jak uměle zvýšit pravděpodobnost, že žena porodí dvojčata, případně x-čata.
První experimenty spočívaly jen v porovnávání. Srovnávání části těl, jako jsou oči, tělesná výška a nosy. To trvalo mnoho hodin a někdy i dní. Potom to pokračovalo transfuzemi krve. Z jednoho dvojčete do druhého.
Plody těhotným ženám nechává Mengele vyjmout a odesílá je k výzkumným účelům do Berlína.

Mengele se k dětem v táboře choval hezky. Vozil je (především dívky) v autě a smál se s nimi. A přitom věděl, že za pár dní je bude potřebovat na pitevním stole. To bylo něco, co se nedá vůbec pochopit.

• POKUSY NA DVOJČATECH
Pokusy byly prováděny proto, aby poukázaly na určité podobnosti a odlišnosti v genetice dvojčat. Proto jim působil stejné trápení, a když jedno umřelo, druhé zabil také, aby je mohl pitvat najednou. Jindy sešil dvojčata zády k sobě a pokoušel se spojit jejich krevní oběh. Tyto pokusy nikdo nepřežil. Také údajně dvojčata nutil k souloži, aby zjistil, zda zplodí zase dvojčata.

pinterest.com/
pinterest.com/

• SEDMIČLENNÁ RODINA LILIPUTÁNŮ
Mengele se začal velice zajímat o trpaslíky. Byl fascinován jejich strukturou, menšími končetinami a normálním trupem. Rodina Ovicsova z Rumunska se bohužel taky dostala na Mengeleho seznam smrti. Zařídil jim lepší bydlení (na krátkou dobu). Potom je mučil a dělal na nich experimenty. Pak je všemi možnými experimenty oslepil. Někteří z rodiny však válku přežili.

warhistoryonline.com
warhistoryonline.com

•ZMĚNA BARVY OČÍ
Mengele byl velice posedlý možností změnit lidem barvu očí a snažil se toho dosáhnout. Dětem kapal do očí různé látky, vstřikoval do bulvy barvivo apod. Většina z nich oslepla.

http://dead-men-talking.tumblr.com/
http://dead-men-talking.tumblr.com/

• OPERACE BEZ UMRTVENÍ
Opravdu bych si nedokázala představit, že mě někdo operuje bez anestézie. Operace bez umrtvení byla pro Mengeleho normální věc. Při operacích byl Mengele velice naštvaný, když pacient křičel. Často je potrestal tak, že je nechal umřít. Prováděl i operaci žaludku bez jakéhokoliv tlumiče bolesti.

culturacolectiva.com
culturacolectiva.com

 

 

Related Articles

16 Comments

   1. Psychopat … Bohužel ale musím podotknout že i díky jeho prasečím pokusům šla pak medicína dopředu … Otevřel černou knihu … To co Dělal nemá obdoby … Humus,a přál bych mu to samé …

 1. Vážne ? zmena farby očí ? na obrazku je lobotómia vy inteligenti … netrepte somariny lebo to aká kravina to je ma ničí viac ako to čo v skutočnosti robil.

 2. Autorka článku vyzerá ako pekná žena, o to viac ma mrzí, že píše takéto nezmysly… Dr. Mengele bol príslušník Waffen SS (divízia Wiking), nie SS, to je markantný rozdiel. Navyše, vie autorka o tom, že ako vojak zachránil Dr. Mengele život dvom vojakom, keď ich vytiahol z horiaceho tanku (za čo dostal Železný kríž)? Až v roku 1942, bol presunutý do Osvienčimu, pretože bol zranený a bol prehlásený za neschopného boja. Ale poďme ďalej: Ani jedna fotografia z článku nemá s Dr. Mengelem nič spoločné. Na fotke č. 4 je lobotómia, nie zmena farby očí (to doktor Mengele nikdy ani nerobil). Dr. Mengele vynašiel na konci vojny, v koncentračnom tábore Gross-Rosen, liek na škvrnitý týfus. Navyše, tieto jeho údajne zločiny, sú založené len na výpovedi jedného človeka – Miklósa Nyiszliho, jeho asistenta. Ak by toto (jeho experimenty, vraždy, atď.) bola pravda, Dr. Mengele by pristúpil k likvidácii všetkých svedkov jemu pripísanej kriminálnej činnosti – jeho spolupracovníkov, ktorí tiež pracovali s dvojčatami – predtým, než opustil Auschwitz 17. januára 1945. Mal dostatok času! No predsa dovolil všetkým týmto „očitým svedkom“ jeho zločinov prežiť, napr.:
  -Dr. Bertold Epstein, jeden zo signatárov slávneho odvolania bývalých väzňov Osvienčimu zo 4. marca 1945
  -Dr. Rudolf Weisskopf, oslobodený z Bergen-Belsen
  -Martyna Puzyna, spytovaná G.L.Posnerom a J.Wareom v júni 1985
  -Dinah Gottliebova, ktorá sa presťahovala do USA v roku 1947, kde žije dodnes
  -Miklós Nyiszli, údajný kľúčový „svedok“, ktorý, pri jeho kapacite lekára v tzv. krematóriu „Sonderkommando“, by vyzradil toto „strašné tajomstvo“ masového splynovania, tiež mu bolo náhodne dovolené prežiť!

 3. Koukala jsem na dokumenty a četla i spoustu článku. Nebudu tam vypisovat celý jeho život, všichni dobře ví co je zač. A pokud má někdo nějaké pochybnosti nebo se chce o panu „doktorovi“ dozvědět více ať mrkne třeba na ten dokument nebo si vyhledá něco sám. Já chtěla pouze shrnout jeho zvracené pokusy na lidech 😉 A o tom, že zachránil dva lidi z hořícího tanku snad nemá ani cenu psát, když tolik životů vzal ;).

 4. všichni víme že to byl prostě totální magor nic víc.. možná něco málo dobrého i dokázal ale co znamená pár životů o proti tisícům co poslal na druhou stranu a ještě takovým způsobem..

 5. Bylo to zvěrstvo bez soucitu. Je neuvěřitelné, že byl schopný něco takového provádět. ( a na obrázku č.4 je vážně lobotomie )

 6. Byl to sice magor ale taky pan vědec.Díky jeho pokusům sme v medicíně na tak pokročilé úrovni.Třeba mě ukamenujte ale je to fakt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button