Soutěže

Halloweenská soutěž

Konečně tu máme Halloween! Oslavte s námi tento sváteční den a sledujte naše stránky, můžete totiž vyhrát skvělé ceny. Připravili jsme si pro vás hned dvě soutěže. Jsme rádi, že můžeme tento hrůzyplný den odstartovat takovým způsobem, tak jdeme na to!

google.com
google.com

1. soutěž

Je to jednoduché. Na celý paraweb jsme umístili tři indície, které musíte najít. Jedna se o halloweenskou dýni, netopýra a ceduli Happy Halloween. Každá indície se nachází v nějakém článku. Vaším cílem je prohledat celý paraweb a indície najít. Jakmile je spatříte, hned to poznáte. U indície je totiž popisek, že to je právě ona. Až indícii v nějakém článku najdete, odkaz stránky zkopírujete a uschováte si ho. Jakmile najdete všechny tři indície, pošlete odkazy, kde se ony indície nacházejí, na email kubamolnar@gmail.com – do předmětu emailu napište Halloweenská soutěž 1. Do emailu napište také váš kontakt v případě výhry.

Šanci na výhru budou mít dva z vás, to znamená, že ceny k této první soutěži máme dvě. Soutěž končí zítra, 1. listopadu, o půlnoci.

Cena první soutěže: Originální latexová maska Saw v ceně 398 Kč

cena 1

cena 1

Shrnutí:

Co dělat: hledat indície, následně poslat URL na email
Konec soutěže: 1. listopad 2015, půlnoc

2. soutěž

Nakresli Williama Buckse! Tato soutěž je především pro ty, kteří pravidelně čtou Deník Williama Buckse. Jestli jsi čtenář onoho deníku, určitě si dokážeš představit, jaký Will je. Důležité je, aby v každé vaší kresbě byl název naší webové stránky paraweb.cz – bez tohoto označení bude bohužel vaše kresba neplatná. Upozorňujeme, že každý soutěžící musí být plnoletý neboť samotné čtení Deníku je přístupné až od osmnácti let. Své kresby opět zasílejte na email kubamolnar@gmail.com – spolu s autorkou Deníku vybereme tu nejvýstižnější a nejzajímavější kresbu. Do předmětu emailu zadejte Halloweenská soutěž 2. Do emailu napište také váš kontakt v případě výhry. Jak už bylo naznačeno, u této soutěže bude pouze jeden výherce.

Cena druhé soutěže: Drákula nesmrtelný (kniha, cca 500 stran, úžasné čtení) a manga Zápisník smrti (japonský komiks, 1. díl, Death Note).

kniha

soutěž

Shrnutí:

Co dělat: nakreslit Williama Buckse a poslat na email
Konec soutěže: 22. listopadu 2015, půlnoc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button