Deník Williama BucksePARANORMAL

Deník Williama Buckse (18+) – 11. díl

Soutěž s Willem už brzy !!!finger_killer_by_thecolourushproject

1.1. 1964, Lancaster (Pensylvánie)

 Bylo něco po dvanáctý, když jsem se probudil. Otočil jsem se na bok a pozoroval Lanu, jak leží vedle mě. Byla už ztuhlá, oči měla vytřeštěné a pusu dokořán. Fascinovaně jsem koukal na zaschlé proudy krve na jejích kozách. Místo bradavek měla jen tmavě červené puntíky. Pohladil jsem jí po studené ruce a pak jí dal pusu na tvář. Když miluji, tak na život a na smrt !!! A nemusí se jednat o lásku na padesát let.

Převlíknul jsem se a přemýšlel, co si dám k jídlu. Nakonec jsem se rozhodnul pro toasty a černý kafe. V hlavě jsem si zčistajasna vzpomněl na slova Artura. A proto jsem, jako správný džentlman, obstojně prostřel stůl a k němu pak posadil i mojí studenou Lanu. Ruce jsem jí položil na desku stolu a šel se taky posadit. Bylo to zvláštní, ale v tu chvíli mi přišlo, že Lana žije, jen sklíčeně sedí a rozmazleně odmítá jídlo. Takže jsem jí vlastně nezabil ? Budu jí moct započítat do mé heboučké sbírky ?

Když jsme společně dojedli, uložil jsem svojí návštěvu do postele a šel vyvenčit psa.

2.1. 1964, Lancaster (Pensylvánie)

Musel jsem odklidit sníh, který ráno napadal. Na chodbě jsem potkal i Stevensona. Díval se na mě dost nasraným pohledem a pak řekl. ,, Neříkal jste, že ta vaše „sestra“ včera vypadne ? “ ,, Dneska odjíždí, jen se potřebovala trochu vyspat z kocoviny.“ řekl jsem na svou obhajobu. V hlavě jsem ihned začal vymejšlet, jak se Lany zbavit. ,, Jen aby. Jo, a laskavě si víc větrejte, docela to od vás smrdí.“ dodal ještě Stevenson.

Jaksi jsem zapomněl, že Lana začíná trošku vonět. Holt dva dny jsou dva dny. Já tu vůni miluju, ale nemůžu na sebe strhnout podezření. Jak to jen udělám ?

,, Zlato, chtěl jsem si tě tu nechat, ale nejde to. Ale abys neřekla, že nejsem férovej, odvezu tě na moc krásný místo. Určitě se ti tam bude líbit. “ Říkal jsem, když jsem Lanu rval do  svýho dlouhýho kabátu a hřebenem se jí pokoušel učesat krví nasáklé vlasy. Obout jí boty, byl celkem oříšek, ale zvládnul jsem to. Před otevřením dveří do chodby jsem na ní vylil snad všechny pičifuky co mám.  Byl čistej vzduch ! Táhnout Lanu bylo hodně těžký, muselo to vypadat, že jde sama a že není nalitá. Bušilo mi srdce, byl jsem nervní, ale kromě toho jsem měl z toho vzrušení péro v pozoru. Mallmanovi odjeli k těm svejm spratkům, takže jediné čeho jsem se bál, byl ten kretén Stevenson. Ten samozřejmě hlídkoval z okna. Hlavně to neposrat, hlavně to neposrat !!! Otevřít branku u zahrady, byl fakt artistickej výkon. V jednu chvíli jsem čekal, že mi Lana vypadne a bude to v prdeli. Nejhorší bylo, že psi ze sousedství štěkali jak pominutí.

Lanu jsem dotáhnul polní cestou až na okraj města. Věděl jsem, že se tam staví nový baráky a dělníci tam mají i takový velký betonový trubky. Do jedný jsem Lanu strčil a přikryl ji potrhanou plachtou, co jsem našel kousek dál. Byla tma a nikde žádný světlo. Cestou zpátky mi bylo líto, že jsem se s Lanou musel takhle rozloučit. Ale pak jsem si řekl, že to byla jen mladá amišská kundička, která dostala, co si zasloužila.

U sebe jsem pak vzal flašku whisky a nasypal do ní druhé plato rozdrcených prášků na spaní.  Máti mi kdysi říkala jedno přísloví: naprav se, čím ses pokazil. Dřív jsem si myslel, že se jednalo jen o chlast a následující kocoviny…kdepak !!! Má to daleko větší rozměr.

Nejdřív jsem zabouchal u Stevensona a s odporně úlisnou omluvou, jsem tomu zkurvysynovi dal flašku. Rozzářily se mu oči a chvíli působil jako normální člověk. Teď jen, aby se co nejdřív napil. ,, Nechci chlastat sám, pojď si dát panáka se mnou.“ řekl. Co jsem měl dělat, než s ním jít.  Jeho kvartýr byl plnej vystřižků a plakátů nahejch bab. Používal to místo tapety. Sednul jsem si na gauč a čekal, až ten trotl donese skleničky. ,, Tak na zdraví a na omluvu.“ řekl a ťukl do mě zapatlané sklenice. Já se křečovitě usmál a koukal, jak Stevenson do sebe obrátil zlatohnědý obsah.  ,, Co je ? Proč si to nevypil ?“ zahuhlal. ,, Já piju whisky jen s ledem.“ ,, Pán je fajnovka, jo ? “ hejkal Stevenson. ,, Máš smůlu ! Led nemám.“ ,, Tak já si dám na chvilku sklenici za okno a počkám, až trochu namrzne.“ řekl jsem a za takovouhle stupidní výmluvu se proklínal. Očividně ale zapůsobila. Stevenson znovu prohlásil cosi o mojí zmlsanosti a nalil si dalšího frťana. ,, Takže, ty jako děláš zahradníka, jo ? To musíš bejt hulibrk, co ? “  Zase ten otravnej Stevensonův smích. Začínalo mě to pěkně vytáčet. Kurva, zaberte prášky, nebo po něm skočím a něco mu udělám ! ,, Já bych bez pořádně vlhkejch kund žít nemoh.“ řekl jsem. ,, Jsi ještě mladej a blbej. Časem zjistíš , že ti stačí jen holky ve filmech, ruka  a tvoje péro ! Živé tě akorát jen buzerujou a furt ti něco vyčítaj a hysterčí…musím o tom něco vědět byl jsem dvakrát že – že- ženatej…“ A tenhle starej mlsnej kocour odpadnul. ,, To máš sice kámo pravdu, ale  holky z pornáčů nejde reálně prcat. A navíc je nutný si uvědomit, že si u nich honíš ty a dalších sto maníků.“ Tak a mejdlo může začít !!!

Popadnul jsem noviny a vytočil mnou zakroužkovaný inzerát. ,, Ahoj cukrouši, tady Venus club, co pro tebe můžeme udělat ? “ ,, Prosil bych dvě mlaďounké kočičky, nejlépe blondýnku a zrzečku.“ ,,  Jak si pán přeje, řekni mi adresu a do hodiny je tam máš.“ ,, Oak Avenue 3985 a ať jsou holky hezky vymydlené, čeká je kšeft jejich života.“ ,, Haha, to říká každý klient, ale do hodinky je tam máš, brouku.“ ,, Naschle ! “ Bouchnul jsem sluchátkem a šel se připravit.

Moje objednávky měly hodinu zpoždění. Nevadilo mi to, jelikož dýško bych jim stejně nedal a takhle mi daly akorát víc prostoru pro přípravu.  Nakonec, kolem osmý večer zazvonil zvonek a já šel otevřít. Blondýna a zrzka, přesně jak jsem si přál. Jen byly trošku vyžilejší, než jsem očekával. Oběma bylo určitě po třicítce. Chtěl jsem mladý holky !!! Kurva !!!

,, Ahoj zlato, já jsem Cassidy a tohle je moje kamarádka Dona.“ ,, William, ale říkejte mi prostě Will, jste pěkný buchty.“ ,, Děkujeme Wille, ty máš zas pěknej kvartýr.“ ,, Díky, udělejte si zatím pohodlí a já jdu pro nějakou láhvinku.“ Ano, snažim se být tím pověstným dobrým hostitelem. Ať se dnešní večer nese ve slavnostním duchu.

Byly to jen vyšukaný mozky oblečený v málo hadrech, mluvit se s nimi pořádně nedalo. Byly otrávený a mě se hnusily čím dál víc. Ta odporná vyzývavost s jakou tě svadí, hnus a bezbožnost. Dvakrát si šly na hajzl přepudrovat rypák, ale leda si ten rypák ládovali tou pouliční bílou sračkou. Vzpomněl jsem si na Lanu, na tu její nevinnost, ale pak mnou opět projela ta vlna nasranosti, když jsem si vzpomněl, že byla taky projetá. A možná víckrát než tyhle špinavý flundry, v tý jejich praštěný komunitě se to tak nebere. Zakazuje to sice nějaká bichle, ale šukaj tam jak králíci…často rodiny mezi sebou !!! Je vidět, že jsem božská bytost. Na zem sestupuji jen kvůli zhýralým radovánkám, ale už i ty se mi začínají zajídat. Lépe řečeno pichny nemají úroveň. Měl bych začít tuhle špínu uklízet, je mi z toho na blití.

,, No tak frajere, co je s tebou ?“ zašeptala mi do ucha zrzavá Cassidy. Stejně jako tenkrát Kate i ona se snažila postavit moje péro, ale to jakoby bylo z gumy. Malej Will junior stávkoval, ale já věděl důvod proč. Nesnáším, když se mi samy nabízejí, chci si je vzít sám a bez jejich vůle. Tvrdě a krvavě ! ,, Dono, on je snad už v tomhle věku impotent?“ začala se kdákavě smát Cassidy. Slepice ! ,, Jako ten šedesátilej říďa na tom podnikovým večírku. Pamatuješ ? Ten jak byl v lednu. “ ,, Jo, jak tam někdo zbouchnul Emmu.“ ,, Je to kráva.“ ,, To teda je, pamatuješ, jak se bála, že chytla ty filcky ?“ ,, No, studovala domácího lékaře a pak měla snad i dýmějovej mor, husa hloupá.“ Copak se dají takovýhle kecy poslouchat !!! Byl jsem nasranej k nepříčetnosti !!! ,, Tak která půjde první  ?“ zařval jsem náhle a obě děvky se lekly. ,, Co na nás řveš ?“ ozvala se Cassidy. ,, Výborně, takže ty !“ chytil jsem jí za ruku a táhnul pryč. ,, Hej, kam jí vlečeš ?“ ,, Nejdřív si dám tady Cassidy a pak se pro tebe vratím, připrav se, za chvíli si tě zavolám…jo, a necourej nikde po baráku, mám puštěnýho psa, tak aby tě náhodou nepokousal.“

,, Pán to má rád tvrdě, co ? Proto se ti nepostavil ? “ ,, Drž hubu !“ Cassidy patřila k tomu typu ženskejch, který přímo nesnášim….těm moc užvaněnejm a hlavně živejm. ,, Kam to vůbec jdeme ?“ Táhnul jsem jí ke dveřím do garáže, ale musel jsem udělat něco, abych jí znehybněl, jelikož kdyby vešla dovnitř, začala by určitě hysterčit. ,, Víš co, vykuř mi ho, dělej ! “ Nejdřív vůbec nevěděla která bije, pak si ale poslušně sedla do podřepu a začala mi rozepínat kalhoty. Pak už to byla brnkačka. Kousek od nás stála komoda a na ní takovej masivní svícen, nenápadně jsem se natáhnul a mrsknul s ním o její hlavu. Svezla se k zemi a já jí  popadnul, hodil si jí přes rameno a odnesl do garáže.

Moje milovaná Cassidy se probudila připoutaná k dlouhému dřevěnému prknu potaženému igelitem. V hubě měla hadr, takže nemohla řvát. Brečela a slzy jí rozmázávaly už tak levný malovací sračky. Na pravé tváři měla pramínek zasychající krve, měla rozseklou hlavu. Najednou mi začalo vadit, že je to zrzka, jelikož přes její vlasy vůbec nebylo vidět, kde přesně má rozšklebenou ránu.  Už jsem si jí stačil svlíknout.  Měla bledou kůži a kolem pupíku nějakou hodně vyčpělou a hodně trapnou kérku stonku s růží. Konečně jsem začínal mít pocit vzrušení. Cassidy se vrtěla na prkně, ale jelikož jsem se vysral na nějakou práci se šmirglem, i přes ten igelit jí do holých zad píchaly velké třísky. Kleknul jsem si k ní a do ucha jí pošeptal: ,, Tak já jsem impotent ? Za to ti, ty děvko ještě ukážu !“ Moje péro je stokrát lepší než kokot kdejakýho zazobanýho děduly. Teď budeš plakat a budeš prosit Boha a maminku, budeš si přát aby tě radši nakládalo dvacet upocenejch negrů, který by svejma nemytejma čůrákama špikovalo tvojí kundu, prdel i tvou zmalovanou držku. Hahahahahahahaha.“ smál jsem se jako blázen. Měl jsem připravených několik hračiček a teď nadešla jejich chvíle. Nejdřív jsem malou pilkou začal pomalu odřezávat Cassidy levou nohu, jelikož jsem narušil tepnu, začal na mě stříkat proud teplé krve. Strašně jsem se chvěl, odhodil pilku a začal si ho honit, bylo to tak úžasné !!! Nechtěl jsem sice zrzečku odrovnat tak rychle, ale když jsem se jí snažil ránu prsty stisknout a pokusit se zatlačit, tak krásně to hřálo, že jsem jednou rukou dovnitř strčil prsty a druhou pokračoval v leštění bambusu. Krev té kurvy na mě pomalu zasychala a já cítil jak stydne. Když jsem se Cassidy vystříkal na břicho, byl to jeden z nejúžasnějších pocitů, které jsem kdy zažil. Pak jsem se opět uchopil pilky a dodělal započatou práci. Nakonec jsem té zrzavé špíně uřízl obě nohy, pohodil je do kouta a hodil na ně nějaké hadry od oleje. I když jsem věděl, že na mě čeká druhý chod v podobě blonďaté Dony, měl jsem chuť ještě na trošku teplé krve. Proto jsem svým věrným kámošem nožíkem, rozřízl Cassidy od břicha až mezi kozy. Nevím ani, proč mě to v tu chvíli napadlo, ale prostě jsem chtěl cítit to pomalu vyhasínající teplo té flundry. Možná jsem chtěl jen nasáknout všechnnu její špínu a být tak silnějším, mocnějším…. Vyrval jsem jí srdce a zakousknul se do něho. Nejdřív jsem cejtil jen železitou chuť krve, ale potom bych to celé přirovnal k  zvodnatělému hovězímu. Taky to bylo syrové, že ? Všude bylo strašně krve a já byl od ní taky celej zasranej, proto jsem si sundal oblečení, hodil ho do kýble s vodou a trochu se omyl. Šlo to těžko, voda byla napůl krvavá a na mě zůstávaly růžové fleky.

Cassidino tělo jsem zakryl nějakým pytlem od brambor a vyšel nahoru k Doně. Měla zaplou televizi, udělanej popkorn a dávala si cigáro.  ,, Kde je Cassidy ? “ zeptala se  ,, Je dole, víš, slíbil jsem jí, že Vám připlatím, když si to rozdáme všichni tři. Platím slušně.  Dám vám každé 350 babek, to nemáte někdy ani za tejden.“ ,, To je divný, nejdřív se ti ani nepostaví a teď je z tebe hotový Casanova. Každej jsme nějakej, je vidět, že tě vedli k tomu, jak umět jednat s ženami.“ Lépe řečeno s obyčejnýma kurvama z ulice, jo, vidina penízků už zahrála na nejednu notičku. ,, Mám ale podmínku. Chci, aby sis zavázala oči .“ ,, No…dobře.“ Nevypadala nadšeně, ale nakonec ke mně přišla a nechala si zavázat oči. Přitom mi ho honila. ,, Nemusíš se vůbec ničeho bát, jen mám jakýsi vkus pro napětí.“ ,, Já zase ráda překvapení. “ Kecala mi, ale mně to bylo jedno. Vedl jsem jí studenou chodbou k dveřím garáže, otevřel je a Doně pomohl vejít dovnitř. Jsem zkrátka džentlman. ,, Co to tady divně smrdí ? zeptala se Dona. ,, To bude nejspíš jenom olej, tvoje kamarádka Cassidy teprve stydne.“ ,, Cože ?“  Sundal jsem jí šátek z očí a využil chvilku jejího rozkoukávání abych si připravil nůž. ,, Co si udělal Cassidy ? Já budu křičet !!!“ ,, To není dobrej nápad, jestli jenom cekneš, tak tady mám takového kamaráda a ten ti v mžiku vyřízne jazyk. Klekni si !!!“  Šlapky mají tvrdou školu ulice, takže jsem čekal nějakou levárnu, proto jsem jí zavázal ruce za zády a postavil jí. ,, Ptala ses na svou drahocennou přítelkyni, viď ? Tak ta je tady.“ Byl jsem jako ten slavnej kouzelník…myslím, že se jmenoval Houdini. Stejným pohybem jsem odstranil z mého prvního chodu pytel. Dona začala řvát, proto jsem jí jednu vlepil. Padla do bezvědomí.

Ve vyřezávání jazyka musím získat ještě nějakou praxi. Měla plnou hubu krve, popadnul jsem jí za vlasy a narval jí ptáka do huby. Kouřit tahle svině uměla i když byla mimo. Pak jsem jí položil, roztáhl nohy a začal jí tvrdě a rychle mrdat. Když otevřela oči, akorát jsem ho z ní vyndaval. Byl ještě od mrdek, krve a kundího slizu. Chtěla něco říct, ale zmohla se jen podivné hrdelní zvuky, který mi přišly děsně srandovní, znovu jsem se smál. Pokud chcete recept na dobrou náladu, vyřízněte svý starý jazyk a kromě toho, že vás přestane srát, vás ještě rozesměje. ,, Nesnaž se mi klást odpor, nikdo tě neuslyší, v tomhle baráku je jenom jeden starej dědula a ten si dává šlofíka nahoře. Navíc, tě ještě čeká výživná večeře. Měla jsi Cassidy hodně ráda ? “ Dona přikývla. ,, Dobře, tak to ti určitě nebude vadit, abys svojí kamarádce vylízala píču !!! Dělej !!“ Dona ustupovala dozadu a kroutila nesouhlasně hlavou, chytnul jsem jí proto za krkem a donutil jí, aby si klekla k mtvole Cassidy. ,,Něco jsem ti snad řek, ne ? Dělej !!!“  Vytáhnul jsem nůž a přejel jím po Doniných zádech, z šrámu začala vytékat troška krve. Šlapka začla bulet, ale pak poslušně začala lízat Cassidy. ,, Strč jí tam prsty, dělej, kurva.“ Začínala poslouchat jako hodinky. Koukal jsem na celou scénu se zaujetím, ale pak mě to začalo unavovat. ,, Jsi šikovná holka, zasluhuješ odměnu, pojď ke mně a klekni si.“ Udělala, co jsem jí řekl. Svůj malý, ale nebezpečný nožík, jsem jí zprudka bodl do půlky krku. Stačila se na mě jen podívat vykuleným pohledem, pak padla k zemi. Vyteklo z ní trochu krve. Chtěl jsem jí vojet, ale nerad bych pak sežral vlastní mrdku.

Těla těch kurev jsem rozřezal a narval do pytlů. Celé místo jsem poté uklidil tak, že i mistr Propper by mi záviděl. Nikde nesmí zůstat ani sebemenší důkaz. Pokoj ve kterém Dona kouřila, jsem vyvětral a stejně tak odklidil talířek, kterej použila místo popelníku. Vyndal jsem velký kufr a pytle do něj narval, oblečení jsem naházel do tašek, Jokieho vzal na vodítko a připravil se na odchod. Mallmanovým jsem stihl napsat krátký vzkaz: ZEMŘELA MI MATKA. MUSÍM SE TEĎ POSTARAT O RODINU, DĚKUJI VÁM ZA POSKYTNUTÉ MÍSTO A VŠE OSTATNÍ. S PŘÁNÍM VŠEHO DOBRÉHO VÁŠ HOFFMAN. Ještě než jsem však opustil celou budovu, rozhodnul jsem se zajít podívat na Stevensona a plivnout tomu plesnivýmu čoklovi do tváře. Ten zvhlík si klidně podřimoval na židli, zatímco já mu trhal jediný smysl jeho života, ty jeho porno plakáty.

Před časem jsem se radoval z toho, že Mallmanovým ukradnu jejich drahej majetek, ale já jsem přece Bůh a mám jiné poslání. Krádeže (pokud nejde o přežití nebo zvýšení kapesného) jsou přece pro zbabělce. Cejtím se fajn, očistil jsem město od dvou sprostých špín a vytrestal jednu neposlušnou ovečku. Cassidy a Dona ovšem nikdy nezapadnou do mé sbírky, to byly jen třešničky pro lepší chuť. Takovou čest si zasluhuje někdo daleko lepší a já si tu dotyčnou najdu, ale někde jinde.

JÁ BOŽSKÝ WILL

Related Articles

4 Comments

  1. Nemám slov 😮 tenhle díl se mi zdál brutálnější než kterýkoliv před tím 😀 dobrá práce! 🙂

  2. Teda obrovskej potlesk autorce osobne kdyby to bylo aspon dvakrat tak dlouhy vubec bych nevahal vydat to jako oficiální knihu 100% by mela uspech jeste jednou tleskam 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button