PARANORMALZajímavosti

Dalších 5 skutečných fotografií člověka před smrtí

„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“
John Ronald Reuel Tolkien 

1
Na fotce je australský voják Leonard Siffleet během druhé světové války, pár vteřin před tím, než byl zabit japonským vojákem.

ebaumsworld.com

2
Na fotce je Christopher McCandless známý také pod jménem Alexandr Supertramp. Je to poslední fotka, kterou udělal. O pár dní později zemřel na podvýživu. K tomuto muži se váže opravdu krásný i smutný příběh. Doporučuji shlédnout film Útěk do divočiny!

ebaumsworld.com

3
Tento muž, R. Budd Dwyer, byl usvědčen ze závažných obvinění z korupce. Stále opakoval, že zákon neporušil. Začal vytahovat revolver z papírového sáčku a varoval lidi, aby ustoupili dál.

all-that-is-interesting.com

4
Když vypukl požár, nebylo možné uniknout, všude hořelo. Na fotografii vidíte poslední momenty života dvou techniků. Fotka je pořízená těsně předtím, než technici skočili dolů.

wakavision.com

5
Holčička byla uvězněna po erupci kolumbijské sopky pod troskami vlastního domu. Umírala tři dny. Jediné řešení bylo holčičce amputovat obě nohy, což bohužel nebylo možné, protože nebyla nikde poblíž příslušná lékařská pomoc. Holčička kameře svěřila vzkaz pro svoji matku, která den před katastrofou odjela do Bogoty.

happylifelu.wordpress.com / zpravy.idnes.cz

Related Articles

8 Comments

      1. Aha, ono když používáte zdroje, které jsou Vám podobný ( že opíšou jakoukoliv blbost, pod kterým je nádech strašáka)… tak to takhle dopadá… trochu invetigace slečno, by neuškodilo!

  1. Des a hrůza!!! Tohle už je totálně úchylný, ty lidi trpěli a vy to sem dáte jako zajímavost? Ste primitivní hovada!!!!

  2. Nevim, mě to docela zajímá, zajímají mě paranormální jevy a také i zahadné nebo před smrtí pořízené fotky. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button