Ďáblové

Můj článek o exorcismu měl celkem úspěch, tak tu máme pokračování opět s panem Glaserem. Dnes se zaměříme na ďábly jako takové.
www.divadelni-noviny.cz
Co to vlastně ten ďábel je?

Je to živá duše soustředěná v neživé hmotě. V podstatě se jedná o živou – mrtvou duši.

Čím se ďábel liší od normálního ducha?

– Hlavně se liší ve formě vyvolávání. U ducha to jde zkze „formule“ a u ďábla t jde pouze zkrze rituál. Namísto od ďábla je duch pouhá živá duše. Dále duch je nahromaděná energetická hmota a ďábel je soustředěná energenetický shluk částic. Dále duch je duše mrtvého, který zemřel přirozeně a ďábel je taky duše mrtvého, který zemře nepřirozenou smrtí, tudíž má nevyřešenou minulost a tak se zněj stane ďábel.

A to se z každého zavražděného člověka stane ďábel?

– Nikoniv, není to na 100% jistý, že se z mrtvé duše stane ďábel, protože záleží na tom jak se přemění v živou – mrvou duši.

Existuje jen jeden druh ďábla?

– Ne, jsou celkem 3 druhy ďábla. Je Fyzický, Psychický a fyzicko-psychický.
Fyzický napadá fyzickou část člověka.
Psychický napadá psychickou část člověka.
A Fyzicko – psychický napadá obě.

Jak se dají od sebe rozlišit?
– Jsou celkem 4 formy rozlišení ďáblů:
1. Monogamní – ďáblové s jednotným zaměřením a s nemožností se tranfuzovat s jiným ďáblem.
2. Duogamní – ďáblové s jednotvárným systémem zaměření a s možností se tranfuzovat pouze terciální metodou.
3. Duoomegativní – ďáblové s ultratvárným systémem zaměření a s možností se tranfuzovat pouze kvartinální metodou.
4. multigamí – ďáblové s negendárním systémem s zaměřením a možností se tranfuzovat pouze ongomalní metodou.

Jaký je rozdíl mezi těmito systémy?

– Takže první je ten jednotvárný systém: dva ďáblové se mohou tranfuzovat pokud jsou zaměření na společný bod. Což je buď fyzická, nebo psychická kondice. Je-li ďábel zaměřenen na lidksou psychiku, nemůže se spojit s ďáblem jenž je zaměřen a fyzickou kondici.
Další je ultratvárný systém: Dva ďáblové se můžou tranfuzovat v případě, že je každý ďábel zaměřen na jiný bod, než ten druhý. fyzický ďábel se nespojí s fyzickým a psychický s psychickým.
A poslední negendární systém: Je to mezi třemi a vícero ďábly a mohou se tranfuzovat jak chtějí.

Jaký je rozdíl mezi těmito metodami?

– První je terciální metoda: Je to metoda tranfuze, při které se ďábel může spojit pouze s jedním dalším ďáblem.
Pak tu máme kvartiální metodu: Je to metoda tranfuze, při které se můžou spojit dva ďáblové, ale musí být ve stejné vlnové šířce a mít stejné zaměření.
A nakonec ongomální metoda: Transfuze ďáblů se stejným zaměřením i odlišným zaměřením.

Co to vlastně je ta tranfuze?

– Je to pojem označující stav během kterého se monogamní dábel nemůže po spirituální stránce spojit s jiným ďáblem a to i v případě, že druhý ďábel není monogamní. (Zápor vyvracíme záporem). Ďábel s tranfuzí navždy „žije“ o samotě.

Co to je vlnová šíře?

– Je délka vln v šíři jejich centrálního místa vzniku to jak časová prostorová paraela s jinými vlnovými délkami, které jsou způsobeny otřesy z pohybů duchů, ďáblů, démonů atp. v prostoru mimo naší realitu.

Je nějaký soubor, který popisuje ďábly po všech stránkách?

– Ano, existuje, nazývá se Ďábelské sedmero. Je to sedmero popisující každého ďábla po všech stránkách. Lorenzo Chicipiet (Čikipajet) napsal první 3 knyhy o ďáblech, z toho ta třetí se používá dodnes. V první knize Devil’s book napsal i ďáblovo sedmero, které platí do dnes. Ďáblovo sedmero popisuje kritéria i druhy ďáblů, podle kterých ďábly rozlišujeme:
1. Povaha – ďábel povahu má dle života před smrtí.
2. Síla – ďábel sílu má dle jeho zaměření.
3. Zaměření – druh ďábla o kterého se jedná.
4. Osobnost – na jaké lidi je ďábel zaměřen.
5. Taktika – jak a kdy ďábel útočí.
6. Motivaca – proč ďábel útočí.
7. Chování – jaká je pravděpodobnost napadení ďáblem a šance na přežití pokud vás napadne.

Proč ďábel člověka posedne?

– Ďábel vlastně nemůže za to, že někoho posedne a že ho tím zabíjí, není to jeho účel. Ďábel je vlastně prázdná schránka, která bloudí tím svým světem, později se může stát, že narazí na člověka a dostane nápad se zhmotnit už jen z toho důvodu, aby si dokázal vyřešit své věci v domění, že se ulehčí jeho trápení, bohužel to buď tělo nevydrží, je vymícen z těla, nebo určitá osoba již zemřela, tím pádem se dotyčný ďábel ocitá v začarovaným kruhu. Nehledě na to, že když člověka něco posedne, tak se začne tělo člověka automaticky bránit.

Dokáže ďábel posednout pouze lidi, nebo i něco jiného?

– Zastánci klasického exorcismu se přiklánějí k variantě, že dokážou posednout vše živé, tedy zvířata, či lidi, zatímco představitelé neetického exorcismu se přikláněji k názoru, že ďábel dokáže posednout živé i neživé.

6 komentářů: „Ďáblové

 • 10. 11. 2015 (19:55)
  Permalink

  Wow
  such a ďábel
  very nebezpečný
  so illumináti
  😎

  Reagovat
 • 11. 11. 2015 (12:46)
  Permalink

  Místo slova ďáběl by tam měl být démon mám za to že když jsem četla knihu o exorcismu bylo tam vysvětleno, že ďábel je pán pekla a jeho poddaní jsou démoni 🙂 jinak zajímavý článek

  Reagovat
  • 11. 11. 2015 (19:01)
   Permalink

   víš to dobře, ovšem je rozdíl mezi ďáblem a Ďáblem. Ďábel, neboli luscifer, či Satan je vládce pekel a jeho posluhovači jsou démoni, ovšem ďáblové nejsou splozenci pekla, jak bys sis mohla přečíst, ale dáse říct, že je to hodně zlý duch, který tě dokáže posednout.

   Reagovat
 • 13. 8. 2016 (7:06)
  Permalink

  Mali by ste vedieť že démon nie je duša mŕtveho človeka ktorí zomrel neprirodzenou smrťou a má nevyriešenu minulost a tak se z nej stane ďiabol/demon. Démon je čisté zlo, je to niečo neľudské čo nikdy nebolo človekom. Dobre vedia, že ľuďom ubližujú a robí im radosť keď ich trýznia a psychicky a fyzicky zničia. Živia sa ľudským strachom a sú perfektný klamári a manipulatori. A dalo by sA to ešte ďalej rozvíjať… 🙂

  Reagovat
 • 8. 7. 2017 (9:08)
  Permalink

  Pekna sracka…. Vubec nevite co je to dabel!! . Tohle nejaky vymitani demonu sluhu a jezdcu…😀😀😀

  Reagovat
 • 24. 12. 2017 (15:05)
  Permalink

  jak můžete říct že dabel je shluk energetickych částic ! co to má být za pičovinu vůbec nevíte kdo nebo co je to za entitu. PS pište na mail kdyby něco peace

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.