ObrázkyPARANORMALVrazi a psychopatiZáhadná historie

Amityville: Vražda rodiny DeFeových

O tomto neštěstí bylo natočeno mnoho filmů a napsáno spoustu knih. Média a spiritisté tvrdí, že dům je prokletý. Stalo se tam tolik věcí, že nemůžete tvrdit, že něco nebylo v pořádku. Událost se stala 13. listopadu 1974, šest členů rodiny DeFeových matka, otec a čtyři děti byli uvnitř tohoto domu zastřeleni. UPOZORŇUJI, ŽE NĚKTERÉ FOTOGRAFIE JSOU OPRAVDU ZNEPOKOJUJÍCÍ.

lsengler.com
lsengler.com

13. listopadu 1974 oznámil Ronald DeFeo mladší svým kamarádům v restauraci, že někdo zřejmě zabil jeho rodiče. Ti se vydali do domu DeFeových a zjistili, že všech šest členů rodiny bylo zastřeleno.

 Ronald označil za možného pachatele místního gangstera Tonyho Mazzea, který měl však alibi.

Policie se však zaměřila na jediného přeživšího rodiny. Na Ronalda DeFeo mladšího. Po krátkém ostrém výslechů se Ronald přiznává ke zločinům a líčí první z mnohá verzí toho co se stalo. Základním příběhem je to, že Ronald, kterému v roce 1974 bylo 23 let se asi ve 3:15 probudil a z neznámých důvodu zabil celou svou rodinu.

crime-mystery.info
crime-mystery.info

Ronaldovo přiznání, ale nevysvětluje několik zarážejících věcí týkající se vražd. Záhady, které vyvolávají dohady o komplicích a dokonce nadpřirozených sil.

Při přípravě na soud byl proveden experiment, který zkoumal hlasitost střelby a zjistili, že rána je slyšet 4-5 bloků daleko od domu. Nikdo vůbec nic neslyšel. Neexistuje žádný důkaz, že by se jediná ze všech šesti obětí pokusila o útěk.

pixgood.com
pixgood.com

 

Amityville: Vražda rodiny DeFeových
amityvillefilm.com
jesslb6.blogspot.cz
jesslb6.blogspot.cz

Jak můžete uprostřed noci v tiché lokalitě zastřelit šest lidí a přitom nikoho neprobudit? Výstřel z brokovnice je hlasitý.

Amityville: Vražda rodiny DeFeových
theunredacted.com

I když byla rodina velmi věřící, v domě měli spoustu náboženských předmětů, uvnitř domu, když tam byl pan Defeo docházelo k neustálým hádkám, nadávkám a křiku. Otce často přepadaly záchvaty vzteku a Ronald byl často jejím terčem. Ronaldovi přátele se báli do domu vstoupit, protože se báli otce.

Zajímavé také je, že Ronald DeFeo začal ve vězení rozčileně říkat, že ho k tomu donutil ďábel. Říká, že mu žena s černýma rukama dala pušku a on šel a všechny zastřelil. V původním svědectví tvrdí, že mu v jednu chvílí démon v kápi podal zbraň a on šel nahoru spáchat tu vraždu. Řekl vraždu. Ne vraždy.

Tvrdil také, že slyšel v hlavě hlasy, které mu říkaly, že ho chtějí rodiče zabít a on se musí bránit. Psychiatrické vyšetření však žádnou poruchu neprokázalo a Ronald byl uznán vinným a odsouzen na 125 let odnětí svobody.

Amityville: Vražda rodiny DeFeových
warrens.net

 

 

Related Articles

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button